Cervo Mountain Boutique Resort, Švýcarsko

*****

Zermatt

Líbí se vám? Napište nám!
Jako obrázek. Resort Cervo Mountain Boutique Resort vás přenese do nádherné zimní pohádky!

Informace o hotelu

Do okolní přírody citlivě zasazený a k odkazu místní historie se hlásící resort Cervo Mountain Boutique Resort, na úbočí nad Zermattem, vás přenese do nádherné zimní pohádky! Nazout lyže hned u vchodu hotelu a vydat se vstříc nádhernému sportovnímu dni? Kochat se přitom výhledem na Matterhorn? Vracet se zpátky do tepla a pohodlí, kde atmosféra loveckého hotelu, teplé kožešiny, přírodní materiály, vůně dřeva, precizní služby a usměvavé tváře personálu tvoří dokonalou dovolenkovou kulisu?

Umístění

Zermatt je známé turistické, horolezecké a lyžařské středisko švýcarských Alp, v německy mluvícím kantonu Valais, na konci údolí Mattertal a 10 kilometrů od průsmyku Theodul Pass.

Ubytování

V šesti samostatných chatách můžete vybírat z 36 pohodlných pokojů a apartmánů: od malých útulných pokojíků až po rodinné apartmány. Každý z pokojů disponuje vlastním balkonem nebo terasou. Podkrovní apartmán má navíc pohodlnou obývací část s krbem, Spa apartmán má kromě krbu i páru a vířivku, apartmán Panoramic disponuje zařízenou kuchyní a jídelnou, jako i obývací částí a krbem. Největší apartmán hotelu má 240 m2, tři ložnice, saunu, venkovní vířivku, terasu a obývací část s krbem. Původní stavba hotelu pochází z roku 1950 a v hlavní budově je stále zachovaná originální dřevěná podlaha.

Inspirace

Každá z chat má svoje vlastní spa! Chvíle pohody a relaxu po sportovním výkonu můžete v intimní atmosféře sdílet pouze se svými přáteli. Sauna, odpočívárna, venkovní vířivka, masáže, Kneippovy procedury, terasa s nádherným výhledem na Matterhorn, to vše slouží perfektnímu odpočinku těla i duše. Objednejte si personalizovaný, revitalizační či kondiční program a budete domů odcházet jako nový člověk. K požitku z pobytu v tomto resortu přispívá jedinečná kuchyně dvou restaurací – Puro a Ferdinand. Jídelní lístek je tvořený s citem k ročním obdobím a šéfkuchaři vaří z toho nejlepšího, co příroda nabízí. To vše v souladu s konceptem trvalé udržitelnosti a s podmínkou citlivé přípravy jídel dle sofistikovaných receptů.

Umístění hotelu

Zermatt je známé turistické, horolezecké a lyžařské středisko švýcarských Alp, v německy mluvícím kantonu Valais, na konci údolí Mattertal a 10 kilometrů od průsmyku Theodul Pass.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím