Chedi Luštica Bay

*****

Černá Hora

Líbí se vám? Napište nám!
Krásný pětihvězdičkový hotel Chedi Luštica Bay, který je součástí prestižní značky The Leading Hotels of The World, by nejspíše vyhrál soutěž o nejluxusnější pobyt v Černé Hoře.

Informace o hotelu

Z jedné strany čisté modrozelené moře, z druhé strany vysoké zelené hory a tradiční středomořský půvab. Letovisko Tivat se svými plážemi patří k nejoblíbenějším v Černé Hoře. Příležitostí ke koupání je dostatek a místo je oblíbené také u sportovců a milovníků adrenalinu.

Umístění

Hotel se nachází u malého přístavu a přímo na pláži na pobřeží zálivu Trašte na poloostrově Luštica na západě Černé Hory, 14 km od centra města a 11 km od letiště Tivat. Letiště v Dubrovníku je vzdálené 46 km.

Ubytování

Stylová městská dovolená u moře – jedna věta, která přesně popisuje pobyt v tomto resortu. Chedi Luštica Bay Hotel svým charakterem připomíná malé městečko s promenádami, kavárnami, lavičkami a romantickým přístavem, který mu leží u nohou. Symbolické číslo 111 označuje počet pokojů, z toho je 10 apartmánů a jeden penthouse. Pokoje jsou pohodlně zařízené, mají výhled na moře a všechny disponují balkonem nebo terasou. Apartmány mají vlastní kuchyňku.

Inspirace

Městečko Tivat láká na procházku a prohlídku kostelů, po trase jich najdete hned několik - kostely sv. Šimona, Lukáše, Sergeje nebo Antonína. Prohlédnout si můžete také kostelík sv. Antuna nebo zbytky benediktýnského kláštera na nedalekém ostrůvku Cvijeća. Kulinářské umění zdejších šéfkuchařů si ověříte v jedné ze dvou hotelových restaurací, o občerstvení se postarají dva bary. Místo je oblíbenou kongresovou destinací, pro obchodní a společenská setkání je možné využít nejmodernější kongresové hotelové centrum. Hotel svým hostům slouží také dvěma bazény (vnitřním a venkovním), luxusním spa centrem se saunami inspirovaným asijským stylem a vlastní pláží s lehátky a slunečníky. Pokud nechcete ani na dovolené vynechat pravidelný trénink, využijte hotelové fitnesscentrum, sedněte na kolo, zacvičte si jógu nebo si vyzkoušejte některý z vodních sportů. Půjčte si paddleboard, surf či kajak a podívejte se na městečko z vody. Vydejte se na výlet lodí nebo plachetnicí a prozkoumejte pláže v okolí. Další oblíbené cíle jsou 13 km vzdálené historické centrum Kotoru zapsaného na seznamu UNESCO a 26 km vzdálené turistické středisko Budva.

Umístění hotelu

Hotel se nachází u malého přístavu a přímo na pláži na pobřeží zálivu Trašte na poloostrově Luštica na západě Černé Hory, 14 km od centra města a 11 km od letiště Tivat. Letiště v Dubrovníku je vzdálené 46 km.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím