Conrad Bora Bora Nui Resort & Spa

*****

Francouzská Polynésie

Líbí se vám? Napište nám!
Bílá pláž, tyrkysová laguna, tropická vegetace a naprosté soukromí. To vše najdete v soukromé zátoce na ostrůvku Motu To´opua!!!

Informace o hotelu

Umístění

Rezort leží na ostrově Motu To´opua 20 minut jízdy lodí od letiště Bora Bora, podél soukromé zátoky a 800 m dlouhé pláže. Hotel získal mnoho ocenění a patří mezi top hotely v Polynézii. Hosté mohou podnikat výlety na nejromantičtější ostrov Bora Bora, šnorchlovat či se potápět u korálového útesu nebo jen odpočívat na pláži.

Vybavení

Bílá pláž dlouhá 800 m, nekonečný bazén o velikosti 1000 m², fitness centrum a SPA s panoramatickým výhledem, to je jen ochutnávka z nabídky tohoto hotelu. Několik hotelových restaurací nabízí delikátní pochoutky. Restaurace Iriatai servíruje  polynéské a středomořské speciality.  K restauraci je přilehlý bar Iratai Wine Bar, kde si pochutnáte na vybraných  francouzských i zahraničních vínech a koktejlech. V nabídce najdete i čínskou kuchyni v restauraci Banyan Chinese Restaurant, grilované pochoutkny na pláži v Tamure Beach Grill. Bar Tarava Pool Bar nabízí po celý den občerstvení přímo u bazénu.

Hina Spa nabízí luxusní relaxační procedury, masáže pro jednotlivce i pro páry, tahitskou masáž, kompletní péči i jacuzzi.

Hosté mohou využít řadu aktivit od šnorchlování, potápění, výletů na okolní ostrovy či vyjížďky lodí. Nedílnou součástí pobytu jsou i tematické večery, kdy jsou hostům představeny místní tradice a zvyky.

Ubytování

Celkem 122 Luxusních suit a vil je velmi elegantně vybaveno, najdete je jak nad vodou tak ve svahu uprostřed tropické vegetace. Z vlastní terasy nebo balkonu se hosté mohou kochat překrásným výhledem na ostrov Bora Bora. Ke standardní výbavě patří klimatizace, elegantní mramorová koupelna, CD/DVD, TV, minibar, sejf, WiFi, telefon, žehlička a žehlící prkno, župan a ve vodních vilkách je prosklená podlaha pro pozorování podmořského života. 

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím