Costa Cruises

Itálie - Toskánsko

Líbí se vám? Napište nám!
Objevujte, užívejte si a plavte se po známých i neznámých trasách pod italskou vlajkou exklusivní společnosti, která si vás získá! 

Informace o zážitku

Cestování jinak! Představte si, že máte celý seznam cílů, které stojí za to vidět. Představte si, že jsou od sebe dost vzdálené, že je třeba vzájemně dělí moře nebo oceány. Existuje způsob, jak je všechny navštívit? Existuje! Přijměte pozvání na některou z námi nabízených plaveb po známějších i méně známých námořních trasách planety. Přijměte pozvání na výlet, na jaký se nezapomíná.

Lodní společnost

Společnost Costa Cruises S.p.A. sídlí v Janově v Itálii a má za sebou více než šedesátiletou tradici v pořádání okružních plaveb. Všechny lodě společnosti Costa plují pod italskou vlajkou a nabízí plavby ve více než 250 destinacích. Lodní společnost disponuje lodními terminály v Savoně, Barceloně, v Neapoli a Civitavecchii. Lodní společnost obdržela ocenění BEST 4 od certifikační společnosti RINA za kvalitu, bezpečnost, životní prostředí a sociální odpovědnost. Costa Cruises je členkou „World´s Leading Cruise lines" - společným znakem pro členy „World´s Leading Cruise lines" je kvalita a výborný servis.

Flotila

Costa Cruises S.p.A. tvoří flotilu 26 lodí v provozu. Podle destinace a velikosti je k dispozici 16 různých druhů lofí. Lodě Costa jsou ambasadoři italské pohostinnosti, skvělého jídla i pití, elegance a umění, a to od Asie až po Ameriku. Některé ohromí svými rozměry i prostorností, jiné v sobě pojí nostalgii prvních výletních plaveb a vysoký komfort s nejmodernějším vybavením, menší lodě plují především na netradičních trasách a kotví v méně obvyklých přístavech, která jsou vzdálené masové turistice. Různé styly interiérů vytvářejí úžasný, harmonický celek. Své hosty nadchne novými možnostmi odpočinku i zábavy. Nejnovější loď flotily Costa Cruises ponese název Costa Smeralda a potkávat ji budeme ve Středomoří. Je pojmenovaná po kouzelném sardském Smaragdovém pobřeží. Zádi lodě vévodí široké schodiště připomínající slavné římské Piazza di Spagna. Po prostorných a světlých palubách lodi se můžete potulovat mezi obchody, restauracemi a bary a užívat si nenucenou italskou atmosféru. Další zajímavou lodí z flotily je Costa Venezia - interiéry tohoto plovoucího resortu jsou stejně tak extravagantní a smyslné, jako je samotné město Benátky.

Destinace

S touto lodní společností můžete procestovat celý svět - Severní Evropu, Karibik, Dubaj, Asii, Indický oceán, Jižní Amerku... Objevovat můžete staré přístavy, pulzující metropole, dech beroucí přírodní krásy, romantická zákoutí. Lodě Costa se vydávají na transatlantické plavby na podzim, když se přemisťují do Karibiku či Jižní Ameriky. Zpět do Evropy se lodě vracejí v březnu a dubnu. Costa Cruises nabízí každoročně plavbu kolem světa v pohodlí lodi Costa Deliziosa či Costa Luminosa za 100 nocí. Jako dávní mořeplavci přeplujete Atlantik, navštívíte malebné ostrovy Karibiku, proplujete Panamský průplav, zakotvíte u kouzelných ostrovů v Polynésii, krátce pobudete v australském Sydney a kolem břehů Afriky se vrátíte Suezským kanálem do Středozemního moře.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím