Cunard - Roundtrip Transatlantic

USA

Líbí se vám? Napište nám!
Orient Express na moři, kde nechybí ani "čaj o páté".

Informace o zážitku

Transatlantická plavba na palubě jedné z nejluxusnějších lodí světa. 

1.den - Southampton, Velká Británie

Southampton je přední britský přístav, který je již od dávných dob domovem většiny transatlantických lodí. Přístav je bránou do světa okouzlujících památek, přírodních krás, malebných vesniček a velkých metropolí. Southampton je jednoduše ideální místo pro začátek nebo zakončení Vaší cesty.

Lodní společnost Cunard nabízí také několikahodinové exkurze - v Southamptonu můžete navštívíit město Bath, vesnici Baulieu, národní park New Forest, známý Stonehenge, Royal Windsor Castle, Titanic Trail, kde se dozvíte o spojení Southamptonu s Titanicem, katedrálu ve Winchesteru, hlavní město Londýn, historickou loděnici v Portsmouthu nebo nákupy v místních luxusních obchodech!

2. - 7. den - dny na noři

8.den - New York, USA

Vítejte v ruchu velkoměsta! New York, město splněných přání, Vám nabídne vše, o čem jste kdy snili! Legendární Central Park, Manhattan, nákupy na 5.avenue, Socha Svobody, Brooklyn Bridge, památník a muzeum 11.září, Times Square, Top od Rockerfeller, světově proslulá muzea, výlet helikoptérou... to vše Vám New York dá! 

9. - 14. den - dny na moři

15.den - Southampton, Velká Británie

Queen Mary - Rols Royce mezi loděmi 

Loď nabítzí to nejlepší ubytování, které dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Na výběr máte z nepřeberného množtví pokojů různých stylů, barev a velikostí.

Na palubě Queen Mary naleznete jídlo a pití té nejvyšší kvality, které je servírováno v luxusních restauracích, kde najdete snad všechny větové kuchyně. Mezi hlavní jídelní prostory patří Queens Grill Restaurant, Princess Grill Restaurant, Britannia Club Restaurant, ale také například The Verandah Restaurant a Kings Court. Loď také samozřejmě nabízí nespočet barů, pubů, klubů a salonků (Commodore Club, Queens Room, Veuve Cliquot Champagne Bar, Golden Lion Pub, Sir Samuel's, Carinthia Lounge...)

Od brzkého rána dlouho do noci jsou pro Vám připraveny nekonečné možnosti zábavy! Na Queen Mary najdete galerie, luxusní obchody, pro sportovce je tu tělocvična, kurty, fitness a bazény, ti, kteří si chtějí odpočinout jistě uvítají Spa nebo knihovnu, milovníci vína zase možnost ochutnávek vín a umělci si přijdou na své při tanečních večerech a divadelních představeních! Loď se také pyšní vlastním planetáriem, kasinem, kinem, knihovnou a možností přepravy Vašíich domácích mazlíčků! Na děti se na Queen Mary samozřejmě také myslí, a proto je pro ně připraven celodenní dozorovaný program.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím