Hotel Dar Al Masyaf

*****

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Benátky dálného východu ... luxusní hotel je součástí resortu Madinat Jumeirah.

Informace o hotelu

Komplex Madinat Jumeirah představuje arabský styl a pohostinnost. Najdete v něm celkem 5 luxusních hotelů.
Jumeirah Al Qasr - zařízen podle šejkovo rezidence, opravdový poklad tohoto komplexu
Jumeirah Mina A'Salam - boutikový hotel
Jumeirah Malakiya Villas- nejluxusnější ubytování v komplexu Madinat. Vilky jsou ukryté mezi vodními toky a jsou opravdu architektonickým skvostem.
Jumeirah Al Naseem -nejnovější přírustek do rodiny Madinat

Jumeirah Dar Al Masyaf je přímo u pláže, 25 km od mezinárodního letiště, 200 m od aquaparku Wild Wadi a 15 km od centra Dubaje. Hotel je pospojován vodními příkopy po kterých jezdí vodní taxi. Na terasách před residencemi jsou venkovní bazény.

Ubytování

Celkem 283 pokojů. Komplex 29 vilek nebo letních domků „summerhouses". Všechny pokoje a suity mají soukromý balkon nebo terasu.
Arabian Summerhouse – 18 letních domků, každý 8 pokojů a 1 one-bedroom suite. Umístěn podél vodních kanálů a zahrad. Architektura je v tradičním stylu středního východu a koresponduje s architekturou celého resortu.
Gulf Summerhouses – 11 letních domků, každý 10 pokojů a 1 one-bedroom suite. Umístěny u pláže, některé mají přímý vstup na pláž.
Ocean Deluxe Rooms and suites – s výhledem na záliv, některé mají přímý vstup na pláž.
Arabian Deluxe Rooms and Suites – s výhledem na zahrady nebo vodní cesty

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, mini barem a rychlovarnou konvicí. 

K dispozici

Talise Wellness Spa, fitnes centrum, neomezené rekreační využití (vodní sporty, squash, 5 tenisových kurtů, hodiny jógy ….. atd.), Quay Healthclub, 45 restaurací a barů, bazén (vždy společný pro několik vil), zdarma transfer několikrát denně do centra Dubaje a obchodního centra, divadlo Madinet nabízí zábavní večerní programy, obchodní část se 75 butiky, plně vybavená konferenční místnost, dětský klub….

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím