Hotel Jumeirah Beach

*****

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
 Luxusní rodinná dovolená plná zábavy a dobrého jídla. 

Informace o hotelu

Jumeirah beach resort je nejlepším dubajským rodinným hotelem, který nabízí velkou škálu služeb. Leží na překrásné písečné pláži v sousedství jednoho z nejluxusnějších hotelů světa Burj Al Arab. Je pouhých 15 km od centra města  a 25 km od letiště Dubai.

Ubytování

 Všech 599 pokojů (minimálně 50m²) má překrásný výhled na moře, mnoho z nich má vlastní balkon. Hosté si mohou vybírat z 24 možných kategorií pokojů.   Pro nejnáročnější klientelu hotel nabízí více soukromí v  19 exkluzivních arabských vilkách Beit Al Bahar.   Pro větší pohodlí hostů hotel pravidelně modernizuje zařízení pokojů.  K výbavě patíří příslušenství k výrobě kávy a čaje, minibar, trezor, fén, žehlička s žehlícím prknem, LCD TV, WiFi. Do pokojů lze vyžádat dětskou postýlku.

K dispozici

V hotelu se rozhodně nikdo nenudí. Zábavu si užijete ve 4 plaveckých bazénech, při vodních sportech, ve fitnessu, na tenisových kurtech nebo na projížďce na Seqwayi. Relax v lázních po náročném dni rozhodně stojí za to. Kdo by ještě neměl dost, může si užít zábavu ve vodním parku Wild Wadi Waterpark.
Pro VIP hosty hotel nabízí 40 minutový let kluzákem nad nejzajímavějšími místy města nebo plavby na luxusních jachtách, které kotví přímo u hotelu.

Pro ratolesti od 2 do 12ti let je Sindibad klub, kde pod dohledem profesionálů mohou děti dovádět, sportovat či sledovat filmy.

Stravování

Hotel nabízí stravování v 17ti restauracích a kavárnách. Každý si jistě najde své oblíbené chuti. Můžete ochutnat libanoské speciality v Al Khayal restauraci, britské pochoutky včetně Fish and Chips v restauraci Dhow & Anchor, argentinské steaky v la Parilla či asijské speciality v Latitude a mnoho dalších lahůdek.

Klienti hotelu mají vstup zdarma do aquaparku Wild Wadi, který je součástí hotelu.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím