Kia Ora Resort & Spa

*****

Rangiora

Líbí se vám? Napište nám!
Umístěn v ráji mezi kokosovými palmami, bílou písečnou pláží a průzračnou lagunou. Hotel je celý v harmonii s okolní přírodou.

Informace o hotelu

Umístění

Resort se nachází v severozápadní části atolu Rangiora mezi Tiputa a Avatoru. Umístěn je v ráji mezi kokosovými palmami a bílou písečnou pláží a průzračnou lagunou. Hotel je celý v harmonii s okolní přírodou.

Vybavení

K dispozici jsou lázně, fitness tělocvična, dvě restaurace a bar, bazén s jacuzzi, hlídání dětí, směnárna, prádelna, fax s kopírkou, obchod s perlami, dárkový obchod, biliard, knihovna, vybavení na šnorchlování, kajak, kanoe, pétanque. Možnost rybaření a potápění. Lze zajistit svatbu v polynéském stylu.

Ubytování

Celkem resort zahrnuje 60 vil a bungalovů. Pro cestovatele, kteří hledají samotu jako Robinson Cursoe je zde 5 bungalovů v tradičním stylu umístěných na soukromém ostrově hodinu cesty lodí. Všechny typy ubytování mají zdarma wifi připojení na internet, satelitní TV, stanici na iPod, radio, telefon, ledničku, věci na vaření kávy nebo čaje, žehlicí prkno).

Bungalovy na vodě - 45㎡ pokoj + 29㎡ terasa): hlavní místnost s postelí, obývací částí, pohovka, prosklená podlaha, lze pozorovat moře pod bungalovem, velké dveře vedoucí na terasu. Sociální zařízení je moderní a prostorné (oddělená sprcha, dvě umyvadla, zapuštěná vana). Venku na terase křesla a ve stínu stůl, schůdky do vody.

Vily s bazénem - 25 tradičních bungalovů umístěných v zahradě kokosových palem kousíček od nádherné pláže a laguny. 3 typy vil: vila s bazénem (43㎡ pokoj + 131㎡ dvorek + 9㎡ altán), junior suite s bazénem (69㎡ velikost, je zde oddělená ložnice), executive suite s bazénem (prostor 104㎡, dvě oddělené ložnice).

Plážové bungalovy s jacuzzi - přímo na pláži mezi kokosovými palmami a nádhernou lagunou. Všechny mají soukromé jacuzzi venkovní. 

Dále se zde nachází Standardní bungalov (42㎡ pokoj + 18㎡ terasa), beach suites (dvě patra 53㎡ pokoj + 20㎡ Deck) ideální pro rodinu s dětmi nebo 2 páry cestující společně nebo beach deluxe bungalov (57㎡ pokoj + 20㎡ terasa) s vlastním bazénkem s teplým proudem.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím