PANGKOR LAUT RESORT

*****

Malajsie

Líbí se vám? Napište nám!
Těžko byste hledali podobný resort s tak osamocenými zátokami, nádhernými plážemi a úchvatným západem slunce. Je zde výtečně sklouben luxus a příroda.

Informace o hotelu

Umístění

Pangkor Laut je soukromý ostrov nacházející se necelých 5 km od západního pobřeží Malajsie. Těžko byste hledali podobný resort s tak osamocenými zátokami, nádhernými plážemi a úchvatným západem slunce. Je zde výtečně sklouben luxus a příroda. Resort se skládá z „veřejné části", přístupné všem hostům, a oddělených tzv. estates, privátních vilek, pouze pro hosty těchto „miniresortů". 
Doprava na soukromý ostrov: z Kuala Lumpur přeletět vnitrostátním letem na ostrov Pangkor a pak trajektem z ostrova Pangkor do resortu. Pozemní transfer do Jatty Marina v přístavu Lumut trvá cca 4h jízdy autem.  

Ubytování

Estates: Tento malý „resort v resortu" se vyznačuje luxusem a naprostým soukromým. Ubytování se nachází v odlehlé části ostrova, u krásné zátoky s privátní pláží. Celkem je zde 8 „estates", v tradičním asijském stylu, skládajících se z několika budov roztroušených v tropické zahradě. Jsou zde místa vhodná pro relaxaci, pro trávení času s rodinou. Součástí jsou pavilonky s ložnicemi, obývací pavilon, jídelní pavilon a pavilonky pro masáže. Součástí je rovněž venkovní bazén.

Po celou dobu vašeho pobytu jsou Vám k dispozici butler, kuchař a řidič

Popis (pro příklad)

Estate č.1 - poloha přímo u privátní pláže, v klidném místě v rohu zátoky Marina Bay. Skládá se ze 2 ložnic, 2 venkovních jacuzzi, bazénu, obývacího pavilonu a jídelního pavilonu.

Estate č. 6 - skládá se ze 3 ložnic, 2 jacuzzi, bazénu, obývacího pavilonu, jídelního pavilonu, spa. Je obklopen tropickou zahradou, která zaručuje naprosté soukromí. Součástí jsou venkovní koupelny a privátní balkony v každém pokoji.

Kromě ubytování v soukromých "minirezortech" nabízí hotel ubytování i v klasických vilkách.

K dispozici

Několik restaurací a barů – Fisherman´s Cove (západní pokrmy na grilu, čínská kuchyně, mořské plody, italská kuchyně), UncleLim´sKitchen (čínská kuchyně ůzných stylů), Royal Bay Beach Club (asijská a západní kuchyně), Chapman´s Bar (lehké obědy, občerstvení, saláty, nápoje), Jamu Bar (japonská kuchyně, občerstvení), možnost míchaných nápojů na romantické plavbě za západem slunce.
Veřejná část nabízí rovněž konferenční prostory, dva bazény, tělocvičnu, tenisové kurty, squash, obchod, knihovnu, TV salonek, kadeřnictví.
Součástí vyhlášené SPA. Můžete si vybrat z lázeňských a wellness procedur několika světových kultur – Malajsie, Číny, Indie, Thajsko, Japonsko, Indonesie. Lázeňská vesnička zahrnuje několik pavilonů.

Místní aktivity: rybaření, plavby výletní lodí, plavby za západem slunce, golf, taj-či, jóga, kajaky, jachtaření, vodní lyžování, katamarány, jogging …

Ideální kombinovat s pobytem v Kuala Lumpur.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím