Yasawa Island Resort

*****

Fiji

Líbí se vám? Napište nám!
Resort se nachází na odlehlém, turisty nedotčeném ostrově celého souostroví. Je diskrétně skryt mezi palmami na bílé písčité pláži, jedinými sousedy jsou místní domorodci.

Informace o hotelu

Lokalita

Diskrétně skryt mezi palmami na jedné z bílých písčitých pláží (Top 10 světové pláže). Nachází se na jednom z nejodlehlejším a zcela turisty nedotčeném ostrově celého souostroví Fidži. Jedinými sousedy jsou domorodci, žijící na ostrově v několika vesnicích. Resort je vzdálen 35 min letu od mezinárodního letiště v Nadi (resort operuje vlastní lety 1x denně). 

Ubytování

Toto exklusivní útočiště nabízí celkem 18 luxusních bungalovů tzv. bures (v domorodém jazyce svatyně). Každý z nich jen pár kroků od pláže s výhledem na oceán. Všechny klimatizované, skvěle vybavené v moderním domorodém stylu, s doškovou střechou, sluneční terasou, venkovní sprchou, houpací sítí a soukromou plážovou chatkou.

K dispozici

V resortu najdete restauraci každodenně připravující čerstvé plody moře. Hodovat tedy můžete zde, ve vašem bungalovu, na pláži či jen pak pod hvězdami. Místní Spa se nachází přímo na pláži – nechte se hýčkat dvěma, synchronně pracujícími terapeuty za zvuky přílivových vln.
Koho by snad omrzela božská samota (možnost pikniků na osamělých plážích, plavání a šnorchlování mezi korály a rybkami), může navštívit místní vesnici (poslechnout si např. místní kostelní sbor), vyplout na ryby či prozkoumat hlubiny v rámci potápění. Za návštěvu stojí i Modrá laguna se svými podmořskými jeskyněmi.


Velmi netradiční zde mohou být samozřejmě líbánky i samotný svatební obřad (v doprovodu místního sboru a tradiční květinové výzdoby či se stráží fidžijských bojovníků).

Vzhledem k délce letu doporučujeme minimálně 7 denní pobyt.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím