FloatHouse River Kwai Resort

***

Thajsko

Líbí se vám? Napište nám!
FloatHouse River Kwai je ojedinělý resort v typicky thajském stylu, který se skládá z útulných vilek plovoucích na malebné řece Kwai, a je obklopen tropickými lesy a horami Sai Yok.

Informace o hotelu

Umístění

FloatHouse River Kwai Resort se nachízí asi 3 hodiny jízdy od centra Bakgkoku. Autem nebo vlakem se dostanete na Phutakien Pier (Resotel pier), odkud Vám loď, která jezdí každých 30 minut, doveze přímo do resortu.

Vybavení

V Pontoon Floating Restaurant si můžete vychutnat mezinárodní kuchyni i nejrůznější kombinace místních specialit a to formou bufetu nebo a la carte. K restauraci náleží také bar, který nabízí široký výběr drinků, červených i bílých vín, koktejlů a neoalkoholických nápojů. Milovníci přírody si mohou udělat výlet do národního parku Saiyok a obdivovat místní jeskyně, projít se ovocnými sady, které k resoru náleží, pozorovat ledňáčky nebo se projet po okolních horách na kole. Na řece Kwai si můžete vyzkoušet kanoeing, bamboo rafting nebo se lodí můžete projet po okolí. Ujít byste si neměli nechat jídu na slonech nebo procházku v korunách stromů v TreeTop Adventure Park, který se nachází v blízkosti resortu. FloatHouse je vhodný i pro pořádání svateb, či jako cílová destinace pro svatební cestu. 

Ubytování

Elegantní vily, které mají 90m2, jsou vkusně zařízené v tradičním thajském stylu a najdete v nich nábytek z teakového dřeva, díky němuž dokonale splývají s okolní přírodou. Každá z vil má vlastní terasu s lehátky a molo, kde můžete relaxovat a nasávat místní atmosféru. Nachízí se v nich také LCD TV, DVD přehrávač, klimatizace a samozřejmě Wifi připojení.

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím