Forte Village

*****

Sardinie

Líbí se vám? Napište nám!
Dokázat skvěle ubytovat je jedna věc, ale umět skvěle ubytovat rodiny je zvláštní dovednost! Italský Resort Forte Village je v ubytování rodin s dětmi každého věku mistr. Má na to i razítko – je to oficiálně nejlepší resort pro rodiny s dětmi na světě. 

Informace o hotelu

Víte, co je to dítě v krajině zázraků? To je pohádka, kterou vaše děti zažijí v tomto resortu! V rozlehlé zahradě se spoustou atrakcí se vyblázní, zasportují si, pobaví i pohrají si. Pro malé umělce je otevřená kreativní dílna a divadelní workshop, pro neplavce jsou k dispozici dvě dětská brouzdaliště, pro milovnice panenek tu postavili Barbie dům v životní velikosti a na hraní je určených také devět dalších domečků ve fiktivním městečku. Součástí krajiny zázraků je i aquapark a fun park s bezpočtem dalších atrakcí (motokáry, diskotéky či bowling, ale i akademie šachu, vaření a jízdy na kole).

Umístění

Forte Village Resort se nachází na Sardinii, 40 km od města Cagliari. Je obklopen rozsáhlými borovými háji a leží na kraji centra města San Margherita di Pula. O Sardinii se říká, že je evropským Karibikem.

Ubytování

Dovolenkový ráj Forte Village nabízí ubytování v pětihvězdičkových i tříhvězdičkových hotelech, luxusních vilách s privátními bazény, apartmánech s kuchyňkou. Některé z hotelů jsou na pláži, jiné v tropických zahradách, najdete zde ubytování pro páry, větší skupiny přátel i rodiny. Vybírejte ubytování podle vašich preferencí s terasou, balkonem, zahradou, blízko pláže nebo blízko spa centra, podle nadstandardních služeb, počtu ložnic či způsobu stravování.

Inspirace

Cenami ověnčený resort, o kterém se už popsala spousta oslavných článků, se rozprostírá na slunném jižním pobřeží Sardinie na obrovské ploše 50 hektarů. Hotely, vily a apartmány utopené v zeleni se tu těší výborné společnosti restaurací, barů, bazénů, obchodů, sportovišť, hřišť a samozřejmě pláží s bílým pískem. Hotelové městečko Forte Village má vlastní koncertní arénu, náměstí i vláček, který vás rozveze po všech koutech resortu. Když se k tomu přidá čisté a teplé moře, 11 bazénů včetně aquaparku, zábava v nočních klubech, bezkonkurenční sportovní příležitosti, výborné jídlo a luxusní Acquaforte Thalasso & Spa centrum, je z toho nejen nejlepší resort pro rodiny, ale i pro dospělé. Ve spa centru se vám dostane prémiové péče ve stylu thalassoterapie. Tato tisíce let stará metoda spojuje léčivou sílu mořské vody, mořských rostlin a mořského bahna - ideální naplánování terapie bude jistě po sportovním výkonu! Ať už je váš oblíbený sport jakýkoliv, ať je vašich oblíbených sportů třeba deset, v tomto resortu si na svoje nejen přijdete, ale i přiběhnete, přiskočíte, připlavete. K dispozici jsou kromě tradičních vodních sportů i sporty pro hotelové resorty netradiční (box, šerm, golf či triatlon). To vše pod dohledem zkušených trenérů, na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě. Pro ty, kteří to se svojí sportovní přípravou myslí opravdu vážně, organizuje resort několik sportovních akademií ročně. Tvůrci tohoto hotelového konceptu pochopili, že při takto aktivním způsobu dovolené je nutné mít dostatečný příjem energie. Proto je tu pro vás k dispozici dlouhý seznam restaurací, kaváren a barů všech druhů, podob a cenových relací. Potrpíte si na kvalitu, rozmanitost, lokální původ a široký výběr? To je dobře, protože všechny vaše nároky budou splněny.

Umístění hotelu

Forte Village Resort se nachází na Sardinii, 40 km od města Cagliari. Je obklopen rozsáhlými borovými háji a leží na kraji centra města San Margherita di Pula. O Sardinii se říká, že je evropským Karibikem.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím