Grand Aston Bali Beach Resort

*****

Indonésie

Líbí se vám? Napište nám!
Grand Aston Bali Beach Resort je magické místo, kde se zastaví čas, ale vzpomínky na něj Vám zanechá navždy...

Informace o hotelu

Kousek Vašeho ráje

Grand Aston Bali Beach Resort je ideálním místem k úniku před strastmi každodenního života, naleznete zde odpočinek a můžete si zde vychutnat klid. Hotel je umístěn v překrásné exotické zahradě a obklopuje ho bazén v elegantním stylu s typickou indonéskou pohostinností. Leží na jedné z luxusních soukromých pláží Nusa Dua, na poloostrově Benoa s výhledem na Indický oceán, v centru rybářské vesnice Tanjung Beano, jen 20 minut od letiště.

Vybavení hotelu

V resortu jsou Vám k dispozici čtyři všetranné retaurace a tři bary, které servírují západní, asijskou, italskou a hlavně balijskou kuchyni. Lenošit můžete u velkého bazénu s barem a relaxovat ve vnitřním Biwana Spa. Dále hotel nabízí lekce jógy, fitness centrum, beauty salon i možnost pořádání svateb a jiných událostí. Na pláži je možnost provozování vodních sportů, potápěčské centrum je také v blízkosti.

Ubytování 

Hotel nabízí širokou škálu pokojů a suitů. Na výběr máte z pokoje typu Deluxe Room - klasické (Deluxe Room), s výhledem do zahrad (Deluxe Garden Room) či na moře (Deluxe Ocean Room), poté různé typy Suit s výhledem na moře - klasické (Ocean View Suite), umístěné v horním patře s terasou (Roof Ocean Front Suite), Ocean View Suite Premier a Ocean Front Suite.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím