La Toubana Hotel & Spa

****

Guadeloupe

Líbí se vám? Napište nám!
Odpočiňte si uprostřed tropické zahrady s překrásným výhledem na tyrkysové moře. Pro milovníky klidné a pohodové dovolené.

Informace o hotelu

Umístění

Hotel je situován na útesu, 2 km od vesnice Sainte Anne na Grande Terre, s výhledem na tyrkysové moře, 15km od Pointe a Pitre, 20 km od mezinárodního letiště.

Ubytování

 32 bungalovů s výhledem na moře včetně 6 junior suite s výhledem na moře, 4 junior suite s výhledem do zahrady, 1 suite ocean situován v tropické zahradě.
Vybavení
 bungalovy jsou vybaveny kuchyňkou, sociálním zařízením s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, soukromou terasou s posezením, telefon s možností mezinárodního hovoru, plochá TV, DVD, individuálně řízená klimatizace, trezor, velká manželská postel nebo dvě oddělené postele.
K dispozici 2 konferenční místnosti pro 12 a 30 lidí, klimatizované a vybavené projekčním systémem.

K dispozici

Restaurace a bary:
Restaurant "Le Grand Bleu" – snídaně formou bufetu, oběd A la carte nebo denní menu, večeře „a la carte" nebo menu (kreolská nebo mezinárodní kuchyně)
Bar s výhledem na moře "Le Bar de la Mer" – tropické koktejly u bazénu s výhledem na karibské ostrovy
Le Panoramique – speciální příležitosti
Vinný sklípek

Aktivity: soukromá pláž s lehátky, možnost osušek na pláž, vybavení na šnorchlování. Zdarma : hry, fitnes, jacuzzi. Za poplatek : windsurfing, denní výlet na lodi, rybaření, surfování, potápění, mezinárodní golfové hřiště R. Trent Jones 18 holes. Odpočinout si hosté mohou v OCEAN SPA. Možnost vypůjčení auta, výletů.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím