Karibea Beach Resort Clipper

***

Guadeloupe

Líbí se vám? Napište nám!
Příjemný hotýlek na pláži po kompletní rekonstrukci v roce 2015.

Informace o hotelu

Hotel je součástí komplexu Karibéa Beach resort Gosier spolu s hotelem Salako a Prao Residence. Celkem nabízí ubytování v 270 pokojích.

Umístění

Hotel leží  na guadeloupské rivieře Pointe de la Verdureu  nejkrásnější písečné pláži v Gosieru. V dochozí vzdálenosti jsou obchody, restaurace, bary a kasino s divadlem a kinem.  Za návštěvu stojí 8 km vzdálené muzeum St-John Perse nebo  16 km vzdálený  Zoo Parc des Mamelles. Na letiště dojedete za 15 minut autem. Z nedalekého přístavu jezdí lodě na ostrov Dominica, Martinik, Marie – Galante.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 89 pokojích v šestipatrové budově ve tvaru lodi. Každý má  balkon s výhledem na moře nebo rozkvetlou zahradu. Pokoje jsou vybaveny světlým nábytkem, klimatizací TV, zdarma WiFi, lednicí, trezorem a koupelnou včetně vysoušeče vlasů.

K dispozici

Místní kreolské speciality můžete ochutnat v hlavní restauraci  Le Saintois Restaurant, odkud můžete obdivovat výhled na tyrkosové moře a sopku "la Soufrière".  Pelican à la carte restaurace servíruje lehká jídla. Na Baru Le Gommier ochutnáte místní nápoje a zaposloucháte se do místní hudby.

Zdarma sportovní vyžití: 2 bazény s částí pro děti, slunečníky, lehátka u bazénu a na pláži, zapůjčení osušek, šnorchlovací vybavení, plážový volejbal, plážový soccer, plážový tenis, petanque, stolní hry, stolní tenis, 2 tenisové kurty 

Za poplatek: půjčovna sportovních potřeb: vodní lyže, windsurfing, taxi boat, šnorchlování, potápění PADI centrum.
Večerní zábava: týdenní program v závislosti na sezoně: živá hudba, karaoke, hry, taneční večery s živou hudbou

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím