Half Moon

*****

Jamajka

Líbí se vám? Napište nám!
Resort Half Moon je hotelem s unikátním prožitkovým konceptem. S otevřenou náručí vítá menší a vícegenerační rodiny a umí se postarat o jejich pohodlí, zábavu i odpočinek. Half Moon je díky přístupu na tři greeny výborný i pro golfisty!  i

Informace o hotelu

Resort Half Moon je unikátní tím, že se nesoustředí jen na služby a ubytování, ale především na kvalitní a prožitkový pobyt svých hostů v tomto nádherném prostředí. „A Perfect Day", autorský koncept resortu, nabízí svým hostům inspiraci a průvodce každým dnem tak, aby byl tím nejkrásnějším, jaký jste si mohli přát. V kruhu rodiny, ve společnosti své lásky, ve sportovním zápřahu, v té nejlepší SPA péči. Dokonalými dny jsou na Half Moon všechny, které se rozhodnete zde strávit.

Umístění

Resort Half Moon se nachází na Montego Bay, na severním pobřeží Jamajky. Od mezinárodního letiště, kde má resort Half Moon svůj vlastní salonek s personálem, je vzdálený jen deset minut pohodlné jízdy autem.

Ubytování

197 apartmánů a 31 vil naleznete rozesety na krásném, do nejmenšího detailu vymazleném pozemku, kterému kraluje jedna z nejkrásnějších zátok Jamajky – stejnojmenná Half Moon Bay. Každé ubytování má terasu, balkon nebo zahradu. Všechny apartmány a vily jsou v docházkové vzdálenosti od moře. Veškeré aktivity jsou v dosahu pohodlné chůze nebo krátké jízdy na kole.

Inspirace

Cenami ověnčené Fern Tree Spa a Sugar Mill - nejlepší restaurace Jamajky, 18-ti jamkové golfové hřiště, vlastní stáje s 28 koni, či umělecká galerie, to všechno jsou místa, která čekají na to, aby se mohla stát součástí vašeho dokonalého dne v resortu Half Moon. Procházejte se po nádherných zahradách s volně žijícími zvířaty, vzrostlými palmami a neuvěřitelnou galerií kvetoucích rostlin i ovocných stromů a keřů všech barev a vůní. V Half Moon si kdykoliv a kdekoliv najdete tiché a romantické místečko, které budete mít jen samy pro sebe. 

Umístění hotelu

Resort Half Moon se nachází na Montego Bay, na severním pobřeží Jamajky. Od mezinárodního letiště, kde má resort Half Moon svůj vlastní salonek s personálem, je vzdálený jen deset minut pohodlné jízdy autem.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím