Hyatt Regency Kotor Bay Resort

*****

Černá Hora

Líbí se vám? Napište nám!
Navštivte Černou Horu a ubytujte se v prémiovém hotelu Hyatt Regency Kotor Bay  Resort pro dospělé hosty s krásnou pláží, výborným umístěním a především vyhlídkou na plnohodnotně strávený čas během své dovolené.

Informace o hotelu

Harmonie a komfort prostupují všemi prostory i hotelovými službami, z této dovolené budete odjíždět odpočinutí a bez starostí. Přispět k tomu rozhodně můžou i takové detaily, jako je nádherná hotelová terasa s výhledem na moře, živá klavírní hudba v hotelovém salonu nebo velmi citlivá práce s barvami interiérů. Dost možná nemáte tušení, kolik odstínů modré existuje!

Umístění

Hyatt Regency Kotor Bay Resort pouze pro dospělé je nový prémiový resort, jehož nepřehlédnutelnou předností je unikátní umístění. Nebyl totiž postavený na zelené louce, vznikl kompletní renovací hotelu Vrmac, v chráněné oblasti Unesco, přímo na pláži v Kotorském zálivu. Cesta na letiště v Tivatu trvá 20 minut, cesta do starobylého města Kotor opačným směrem jen o něco déle. A nezapomínejte, že místo je známe svými příznivými účinky na zdraví.

Ubytování

Kapacita hotelu je 106 elegantních pokojů a apartmánů pro jednoho až čtyři. Každý pokoj má balkon nebo terasu s krásným výhledem, který v báječné kombinaci hory + moře neustále nabízí nové a nové scenérie. Snahou hotelového vedení je poskytnout svým hostům (na každém místě, venku i vevnitř) dostatek pohodlných míst k odpočinku, práci či rozjímání. Pokoje a apartmány jsou rozmístěny v nízkopodlažní budově obklopené vzrostlými stromy. Apartmány nejvyšší kategorie pak mají střešní terasy s krásnými výhledy a vlastní vířivkou.

Inspirace

Hotel je perfektní destinací pro klasickou letní dovolenou, ovšem díky různorodosti svých služeb poskytuje plnohodnotné ubytování celoročně. Pokud vás tedy Černá Hora láká, přijeďte klidně mimo hlavní sezónu. Místo má příjemnou lázeňskou atmosféru, jaro i podzim jsou tu klidné a přívětivé, ideální pro poznávání památek města Kotor nebo okolní přírody. V období našich mrazíků se do přímořských oblastí Černé Hory jezdí za mírným klimatem například na konference, kongresy či služební cesty. Dále taky za kulturou a sportem, kupříkladu wellness dovolená v hotelu Hyatt Regency Kotor Bay Resort je skutečně výborný nápad. K hotelu patří přístav a dlouhá privátní pláž s lehátky a slunečníky, také s vyhrazeným prostorem pouze pro páry. Hlavní hotelová restaurace se jmenuje Blue, na pláži je k dispozici restaurace Lighthouse. Atraktivní je bar na střeše hotelu, který pojme až 500 lidí - čili ideální pro organizaci různých akcí a party. Hotelová konferenční hala má kapacitu 200 lidí. Spa centrum nabízí personalizované služby rehabilitace, regenerace a rejuvenace kvalitou i rozsahem rozhodně vysoko nad rámec standardních služeb přímořských hotelových spa center. K dispozici hostům je dále krásný vyhřívaný venkovní bazén.

Umístění hotelu

Hotel Hyatt Regency Kotor Bay Resort pouze pro dospělé je nový prémiový resort, jehož nepřehlédnutelnou předností je unikátní umístění. Nebyl totiž postavený na zelené louce, vznikl kompletní renovací hotelu Vrmac, v chráněné oblasti Unesco, přímo na pláži v Kotorském zálivu. Cesta na letiště v Tivatu trvá 20 minut, cesta do starobylého města Kotor opačným směrem jen o něco déle. A nezapomínejte, že místo je známe svými příznivými účinky na zdraví.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím