InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

*****

Francouzská Polynésie

Líbí se vám? Napište nám!
Luxusní rezort s vyjímečnými denními lázněmi a nádherným pohledem na ostrov Bora Bora.

Informace o hotelu

Umístění

Rezort leží na atolu Motu Piti Aau, necelých 9 km od letiště. Hosty z celého světa láká na soukromou pláž, vilky umístěné nad vodou a nádherné výhledy na Bora Bora.

Vybavení

Hotel nabízí soukromou pláž, nádhérné výhledy, jedno z nejlepších Spa na světě a především poklidnou dovolenou. Resort se také pyšní značkou Green Globe, využívá pro chod klimatizace mořskou vodu a je tedy šetrný k okolní přírodě.

Kulinářské speciality si vychutnáte na terase restaurace Reef nebo na pláži v restauraci Sands, kde můžete mistra kuchaře pozorovat při práci. Le Corail Restaurant  je otevřená pouze v době večeří a můžete z ní obdivovat nádherné panorama Bora Bora při sklence dobrého vína.

Lázně Deep Ocean Spa jsou opravdu vyjímečné.  Nabízejí mnoho procedur od hydroterapie po kosmetické procedury, parní koupele, tělové zábaly a  další. Při procedurách jsou využívány přírodní produkty, mimo jiné i monoϊ oleje.  Kromě lázní si mohou hosté zacvičit ve fitness centru, zaplavat si v bazénu nebo si zahrát tenis. Pro milovníky podmořského světa je k dispozici luxusní potápěčské centrum TOP DIVE BORA BORA, které nabízí potápění s mantami či žraloky. Šnorchlování rozhodně stojí také za zkoušku, laguna nabízí mnoho korálových živočichů.

Ubytování

Všechny vilky a suity jsou nad vodou a poskytují veškerý komfort. Základem je oddělená ložnice, obývací pokoj a koupelna.  Odpočívat můžete na terase s lehátky a vlastním pontonem na opalování. Standardní výbavou všech vil je klimatizace, bezdrátový internet,  TV, DVD přehrávač, telefon, minibar, zařízení k přípravě čaje a kávy,  žehlička a žehlicí prkno, fén, pracovní stůl, župany a v neposlední řadě buttler. 

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím