Japonský koktejl

Japonsko

Líbí se vám? Napište nám!
Během programu poznáte to nejzajímavější z japonské kultury. Prohlédnete si Tokyo, Kyoto i japonské hory, zažijete noc v typickém japonském hotelu typu ryokan ... 

Informace o zážitku

Program:
Během programu poznáte to nejzajímavější z japonské kultury. Prohlédnete si Tokyo, Kyoto i japonské hory, zažijete noc v typickém japonském hotelu typu ryokan, odpočinete si u horkých pramenů, ochutnáte japonskou kuchyni, navštívíte japonské chrámy a svatyně, zúčastníte se slavnostního ceremoniálu podávání čaje, uvidíte typické taneční představení, projedete se Shinkansenem.

1.den odlet z Prahy

2.den TOKYO
Po příletu dodo Tokya,krátká prohlídka Tokya - chrám Asakusa Kannon s nákupními arkádami Nakamise, Ginza, vládní budova s vyhlídkou na město,večeře v hotelu.

3. den TOKYO
Po snídani celodenní prohlídka Tokya – privátním autobusem Císařský palác Východní zahrady, Císařský palác Plaza, svatyně Meiji (zde končí autobusový servis), Harajuku a Omotesando, návrat do hotelu vlakem
večeře v místní restauraci (japonské menu se suši), nocleh v hotelu.

4. den TOKYO – HAKONE - JEZERO KAWAGUCHI
po snídani výlet Hakone privátním autobusem – údolí Owakudani, plavba lodí po jezeře Ashi, zábavní park s termálními prameny Yunessan (www.yunessun.com/english),transfer k jezeru Kawaguchi (jedno z jezer u Mt. Fuji), ubytování v  ryokanu, zbytek dne termální prameny v ryokanu
večeře japonské menu a nocleh v ryokanu Mifujien, japonský typ pokoje

5. den JEZERO KAWAGUCHI – MT. FUJI - SHIZUOKA
Po snídani privátní autobusový transfer k 5.stanici Mt.Fuji, setkání s místním průvodcem a 5-hodinový trek v oblasti Mt.Fuji (v ceně oběd formou pikniku), transfer do hotelu, večeře v hotelu (bufet) a nocleh.

6.den SHIZUOKA – KII KATSUURA
Po snídani odjezd Shinkansenem do Nagoya, odtud JR Express vlakem do Kii Katsuura (celkem cca 5,5 hodiny), pěší přesun z nádraží do přístavu a cesta lodí do ryokanu, odpoledne relaxace u termálních pramenů, večeře v ryokanu (bufet), nocleh v ryokanu Urashima, japonský typ pokoje.

7. den KII KATSUURA – KUMANO KODO – KII KATSUURA
Po snídani ráno cesta lodí na hlavní ostrova cesta lokálním vlakem do Nachi. Setkání s místním průvodcem a pěší túra oblastí Kumano Kodo k vodopádu Nachi (cca 7 km, 4 hodiny chůze). 14:00 návrat autobusem a lodí do ryokanu
odpoledne relaxace u termálních pramenů v ryokanu,večeře a nocleh v ryokanu.  

8. den.KII KATSUURA –OSAKA - KYOTO

Po snídani lodí na hlavní ostrov a cesta JR Express vlakem z Kii Katsuura do Tennoji (Osaka), prohlídka hradu v Osace (privátním autobusem) a následný transfer do Kyota, prohlídka muzea Gekkeikan Sake a transfer do hotelu. Večeře v místní restauraci (Okonomiyaki)

9. den .KYOTO
Po snídani prohlídka Kyota privátním autobusem – chrám Tenruji, procházka třídou Bamboo, účast na čajovém ceremoniálu, chrám Ryoanji, chrám Kinkakuji
17:00 návrat do hotelu, večeře v místní restauraci (západní menu), nocleh. 

10. den KYOTO – NARA - KYOTO
Po snídani transfer privátním autobusem do města Nara, prohlídka města – chrám Todaiji s Velkým vyobrazením Buddhy, jelení park,návrat do Kyota, transfer k chrámu Kiyomizu (kde končí privátní autobus),13:00 následuje pěší prohlídka Kyota (cca 4 km) – chrám Kiyomizu, procházka starým městem ke Gionu, prohlídka oblasti Gion, večeře v místní restauraci (japonské menu)
večerní představení v Gion Corner (www.kyoto-gioncorner.com/global/en.html)
21:30 po představení návrat do hotelu taxi a nocleh v hotelu. 

11. den KYOTO – NAHA
po snídani v hotelu transfer na letiště v Osace privátním autobusem (cca 2 hodiny) a přelet na ostrov Okinawa, po příletu na letiště Naha přivítání se zástupcem partnerské cestovní kanceláře, privátní autobusový transfer do hotelu 20 minut). Večer transfer do centra města jednokolejkou, návštěva hlavní třídy Kokusai Dori, večeře v místní restauraci a nocleh v hotelu.

12.den NAHA – ONNASON
Po snídani v hotelu prohlídka města Naha – trh Makishi, hrad Shurijo, vojenské muzeum s podzemním velitelstvím a dále cesta  do Onnasonu, cestou návštěva vesničky Ryukyu s představením a odpoledne příjezd do plážového hotelu, večeře v hotelu (bufet)

13. den ONNASON
Snídaně v hotelu, relaxace u moře nebo fakultativní výlety - návštěva vodního světa, šnorchlování, výlet kayaky večeře a nocleh v hotelu (bufet).

14. den ONNASON
Snídaně v hotelu a relaxace u moře, večeře a nocleh v hotelu.

15. den ONNASON – NAHA - NARITA
Po snídani privátní autobusový transfer na letiště (90 minut) a přelet z ostrova Okinawa do Tokya, přenocování v hotelu v blízkosti letiště,večeře v hotelu (bufet).

16. den.NARITA
po snídani transfer hotelovým autobusem na letiště a odlet z Japonska

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím