JW Marriott Mauritius Resort

*****

Mauritius

Líbí se vám? Napište nám!
Říká se, že pravidelný rytmus rozbíjí myšlenky. Když si potřebujete dokonale oddechnout a vyčistit hlavu, není lepší terapie, než odliv a příliv, zvuk vln rozmazlujících každé zrnko písku na bílé pláži. Nebo šumění větru v korunách vzrostlých palem.

Informace o hotelu

Proto vítejte ve vysněném hotelu JW Marriott Mauritius Resort. Pěstěným budovám v koloniálním stylu vévodí dřevo a bílá barva, velké zastíněné terasy a šikmé střechy. V elegantních interiérech, které připomínají luxusní jezdecký nebo golfový klub, překvapí pár nepřehlédnutelných detailů: monumentální schodiště, nápadité lustry, umělecká díla či dobový nábytek. A počkejte, až uvidíte ty královské koupelny!

Umístění

Hotel JW Marriott Mauritius Resort má famózní polohu – nachází se přímo na klidné a čisté pláži na poloostrově Le Morne Brabant, což je nejvysunutější jihozápadní výběžek ostrova Mauricius. Národní parky Black River Gorges a Chamarel jsou vzdálené půlhodinku jízdy. Mezinárodní letiště Sira Seewoosagura Ramgoolama leží 60 km daleko a hlavní město Port Louis necelých padesát. Poloostrovu dominuje skála rostoucí z moře, monolitický útvar z bazaltu, který je od roku 2008 zapsaný na seznam UNESCO.

Ubytování

Ubytovat se můžete v různých pokojích, apartmánech a vilách s terasami a balkony. Vybírejte podle počtu osob, ložnic a metrů čtverečních, ale taky podle toho, jestli chcete bydlet s přímým vstupem na pláž nebo spíš do zahrad. Anebo je libo privátní bazén? Dispozice a rozvržení pokojů, apartmánů a vil podléhá dvěma důležitýmpodmínkám: absolutnímu pohodlí a co nejlepšímu propojení s přírodou. Komfortní zařízení a spousta útulných detailů, které dělají domov domovem a rozlišují jej od neosobních hotelových pokojů, se postarají o to, že se okamžitě zabydlíte. Inspirující je i způsob, jakým se toto ubytování snaží neobrat vás ani o vteřinu kontaktu s krásou okolo. Těšte se na velká okna, arkády, panoramatické výhledy, prostorné terasy propojené se zahradami, otevřené a vzdušné dispozice. Prostory jsou chráněné před sluníčkem, nejsou však uzavřené či tmavé. Dokonce i nábytek v pokojích je seřazený tak, aby posezení nebo poležení poskytovalo krásné pohledy na zeleň, na nebe či na oceán.

Inspirace

Le Morne Brabant je známý nádhernými plážemi, korálovými útesy a skvělými podmínkami pro vodní sporty, především kitesurfing. Proslulé cíle pro vyznavače tohoto sportu jsou E-Small Reef, Middle Reef, Manawa nebo One Eye. Podobně jako milovníci plachtění i kitesurfeři vědí, jak moc jejich sport dokáže přiblížit člověka přírodě, energiím i novým výzvám. Po náročném sportovním výkonu uvítáte hotelové Pure Spa centrum a v neposlední řadě gastronomický zážitek, který poskytuje zdejších pět restaurací. Těšit se můžete na skvělý výběr z asijské, indické a francouzské kuchyně. Boathouse Grill and Bar servíruje steaky a mořské plody, do Baru 1904 si můžete zajít na koktejl a občerstvení. Každý si ovšem večerní odpočinek představuje jinak. Pro ty, kteří milují filmy, nabízí resort pravidelné promítání ve vlastním kině. Čtenářům se bude líbit atmosféra i nabídka hotelové knihovny. Sportovci jistě nepohrdnou profesionálně zařízeným fitness centrem.

Umístění hotelu

Hotel má famózní polohu – nachází se přímo na klidné a čisté pláži na poloostrově Le Morne Brabant, což je nejvysunutější jihozápadní výběžek ostrova Mauricius. Národní parky Black River Gorges a Chamarel jsou vzdálené půlhodinku jízdy. Mezinárodní letiště Sira Seewoosagura Ramgoolama leží 60 km daleko a hlavní město Port Louis necelých padesát. Poloostrovu dominuje skála rostoucí z moře, monolitický útvar z bazaltu, který je od roku 2008 zapsaný na seznam UNESCO.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím