King´s Pool Camp

*****

Botswana

Líbí se vám? Napište nám!
Luxusní ubytování, velkolepá africká volně žijící zvěř, prvotřídní služby a nevšední zážitky... Vítejte v King´s Pool Camp!

Informace o hotelu

Umístění

Kings Pool Camp pojmenovaný na počest skandinávské královské rodiny (jejiž členové v těchto místech tábořili) nabízí okouzlující výhledy na lagunu Kings Pool a nachází se v přírodní rezervaci Linyanti Wildlife Reserve na hranici národního parku Chobe. Linyanti Wildlife Reserve je domovem pro spousty druhů volně žijících zvířat, ale nejvíce známá je pro svou velkou populaci slonů. Dále se zde vyskytují impaly, vodušky, zebry, žirafy, buvoli a jejich predátoři lev, leopard, gepard, pes hyenovitý nebo hyena skvrnitá. Výskyt ptáků je také je velkolepý.

Vybavení

Prostorná hlavní část kempu se skládá ze salonku, jídleny a prostorného baru, který je vystavěn na vyvýšených terasách. Těšit se můžete také na bazén a tradiční ''kgotlu'', kde si užijete večeři pod africkými hvězdami.
Díky druhové rozmanitosti místní fauny i flory Kings Pool nabízí jedninečný pohled do života zvířat a rostlin a to jak na souši, tak ve vzduchu. Africkou přírodu se můžete vydat objevovat v otevřených jeepech, pěšky s průvodcem (pozorování ptáků, rybaření), dokonce je zde i možnost skrýt se do místní pozorovatelny a sledovat (nebo fotografovat) okolní dění. Po západu slunce se noční sovy mohou vydat na projížďku za zvířaty, která jsou aktivní především v noci. Po náročném dni si můžete také užít masáž v pohodní vlastní chatky.

Ubytování

Devět luxusních chatek (včetně jedné rodinné) se může pochlubit prostornou ložnicí, koupelnou se dvěma sprchami a obývacím pokojem, který vede přímo na verandu se soukromým bazénem, ze kterého si můžete vychutnat nádherný výhled a při troše štěstí zahlédnout slona.

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím