Komandoo Maldives Island Resort

*****

Lhaviyani Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel je pouze pro dospělé, tedy ideální pro romantickou dovolenou ve dvou. Místní korálový útes je výborný pro potápění.

Informace o hotelu

Umístění

Komandoo je malý klidný ostrov, umístěný na atolu Lhaviyani. Ostrov, který je vhodný pro páry, je vzdálený 130km severně od letiště (tj. asi 40 minut cesty hydroplánem). Komandoo je obklopen jedním z nejkrásnějších útesů na Maledivách, který nabízí skvělé šnorchlování, jelikož se útes nachází jen pár metrů od pláže. Ostrov je držitelem ceny Tripadvisor "Cerfiticate of Excellence".

Vybavení

V Komandoo Resortu naleznete restauraci, bar, obchod se suvenýry, bazén, potápěčskou školu, centrum vodních sportů, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, lázně, posilovnu, exkurze (rybaření, poznávání ostrovů, výlet za delfíny, šnorchlování, grilování a další…), prádelnu a internet. Možnost All Inclusive Gold

Ubytování

Hotel je postavený v typickém maldivském stylu. Příjemnou odlehčenou atmosféru navodí i odložení bot, které během pobytu téměř nepotřebujete. Resort nabízí 34 plážových vil (54m2), 16 plážových vil s vířivkou (76m2) a 15 vodních vil s vířivkou (77m2). Na pokojích se nachází klimatizace, stropní větrák, venkovní koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, mini bar, trezor, telefon s mezinárodní předvolbou, CD přehrávač, varná konvice (káva / čaj). Ve vodních vilách přístroj na přípravu espresa a capuccina..

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím