Kombinace ostrovů Reunion a Mauricius

Reunion

Líbí se vám? Napište nám!
Pohyb i odpočinek, bujná vegetace, vulkány i krásné pláže - to je kombinace dvou sousedních ostrovů.

Informace o zážitku

REUNION

Den 1 Odlet z ČR na Réunion.

Den 2 Přílet na ostrov, transfer do vybraného hotelu, zde ubytování na 3 noci. Odpoledne průzkum blízké vesnice SAINT GILLES a vyhlídky „CIRQUE DE MAFATE" v horách v západní části ostrova – jedinečné panorama okolních hor a malebných vesniček, cukrová třtina i nádherné divoké pelargonie.

Den 3 Snídaně v hotelu, celodenní výlet do CILAOS – suchá skalnatá oblast, nejvyšší hory ostrova, horké prameny i domorodci a jejich tradiční výšivky, vinice i plantáže čočky.

Den 4 Po snídani odjezd napříč ostrovem – květiny, lávová pole i vanilkové plantáže. Ubytování v oblasti SAINT ANNE s výhledem na oceán.

Den 5 Snídaně v hotelu po té celodenní výlet do nejzelenější části ostrova zvané SALAZIE – horská přírodní scenerie, krajina vodopádů a banánů, bujná vegetace, kreolská architektura.

Den 6 Celodenní výlet do oblasti VOLCANO – měsíční krajina s krátery v jihovýchodní části ostrova sahající až k oceánu, lávová pole, divoké pobřeží. Snídaně a večeře v hotelu.

Obzvláště působivý je ostrov z ptačí perspektivy – let helikoptérou patří k TOP zážitkům.

MAURICIUS

Den 7 Po snídani transfer na letiště a přelet na sousední ostrov Mauricius, zde přivítání na letišti a transfer do vybraného hotelu.

Den 8 – 12 Relaxace v hotelu, možnost výletů.

Na své si přijdou milovníci fauny a flory na suchu i pod vodou, sportovci vč. golfistů a potápěčů, rybáři i gurmáni – atmosféra ostrova ne nezaměnitelná. Krásná je jízda na katamaránu.

Den 13 V podvečer transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Den 14 Přílet do ČR.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím