Komodo s AYANA Lako di’a

Indonésie

Líbí se vám? Napište nám!
Nalodit se, objevovat, vychutnávat, užívat si. Luxusní vícedenní plavba v Labuan Bajo vám umožní vidět vše, po čem toužíte, a zažít vše, co tropický ráj servíruje svým hostům. 

Informace o zážitku

AYANA Lako di'a je luxusní jachta, která vychází z tradičního indonéského stavitelského principu a zároveň disponuje nejmodernějšími technologiemi. Privátní plavby AYANA Lako di'a jsou vhodné pro rodiny i skupiny přátel.

Celkem šestnáct lidí se na palubě postará o vaše bezpečí, pohodlí, program i výborné jídlo. Ráno vždy nové souřadnice, nové cíle a nová panoramata. Proto je každý den na palubě tak výjimečný. Jediné, co se opakuje, je spokojenost výletníků. Prozkoumejte národní park Komodo tím nejlepším způsobem a proplachtěte se dovolenou k absolutní spokojenosti.

Ubytování

AYANA Lako di'a je 54 metrů dlouhá jachta s pětihvězdičkovým standardem, jejíž devět honosných kajut ubytuje pohodlně až osmnáct lidí. K dispozici jsou tři druhy kajut. Téměř sedmdesát metrů čtverečních velká Mater Suite s balkonem, dále menší Luxury Suite rovněž s balkonem a o něco menší, ovšem stále dostatečně prostorná a pohodlná Deluxe Suite. Jachta bude vaším domovem i dopravním prostředkem, může být dějištěm oslav a soukromých akcí. Na palubě se totiž dějí zázraky.

Inspirace

Personál má pro své hosty připravené ty nejlepší destinace a nejzajímavější turistické atrakce v regionu, konkrétně ostrovy Padar, Rinca, Gili Lawa a další. Pro každou privátní plavbu je ovšem možné sestavit individuální itinerář, který lze okořenit vodními sporty, prvotřídním potápěním a šnorchlováním v těch nejčistších vodách, plavbou na kajacích, jógou, odpoledním čajem, romantickou večeří na liduprázdné pláži, kinem pod hvězdami a mnohými dalšími nezapomenutelnými zážitky včetně pozorování hvězdné oblohy volným okem nebo prvotřídními dalekohledy.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím