Kouzla, Zázraky a Iluze: Historicky První Plavba Magic Castle na Discovery Princess

Magie a zázraky se stanou skutečností během týdenní dovolené od 7. do 14. Října 2023

Princess Cruises zveřejnila neuvěřitelnou novinku: První Plavbu Magic Castle™ Conjurer’s Cruise, unikátní týdenní zážitek plný fascinujících kouzel a ohromujících zázraků, na palubě lodě Discovery Princess.

Datum plavby je stanoveno na období od 7. do 14. října 2023.

Tato nezapomenutelná plavba Magic Castle™ Conjurer’s Cruise přináší spojení dvou kalifornských ikon

Princess Cruises, slavné námořní společnosti, která získala kultovní popularitu jako hvězda televizního seriálu Love Boat, a světově uznávaného hollywoodského Magic Castle™, který již po dobu 60 let vládne jako sídlo kouzelných umění a domov Akademie Kouzelníků.

Magic Castle™ si za svou existenci získal renomé podporujícího a rozvíjejícího kouzelnické umění a iluze po celém světě. Uvězněn v majestátním viktoriánském sídle na kopcích Hollywoodu, Magic Castle™ je soukromým klubem, otevřeným pouze svým členům a jejich hostům. Večer strávený v Magic Castle™ je zážitkem naplněným kouzly, od blízkých představení až po monumentální iluzionistické show v různých sálech. Hosté jsou obklopeni vzácnými sběratelskými kousky, krásnými plakáty a exkluzivními bary, z nichž každý je unikátní a nabízí nádherné restaurace s několika jídelními prostory.

Ale teď poprvé se Princess Cruises v partnerství s Magic Castle™ rozhodly přenést kouzla z Magic Castle™ na moře a přiblížit tak tento zážitek širšímu publiku. Tato jedinečná sedmidenní plavba vypluje z Los Angeles a navštíví tři oblíbené kalifornské destinace: San Francisco, San Diego a mexickou Ensenadu.

Během plavby Magic Castle™ Conjurer’s Cruise se mohou hosté těšit na řadu magicky tematických aktivit:

  • Pohlcující Kouzelnická Představení: Nejlepší kouzelníci budou vystupovat nejen v divadle Princess Theater, ale také na celé lodi, včetně oblíbených míst, jako je náměstí Piazza.

  • Workshopy a Přednášky: Pro zvídavé budou k dispozici kouzelnické workshopy a přednášky, které odhalí některé triky kouzelnického řemesla.

  • Zábava s Kouzelnickým Nádechem: Zábavné akce jako "Chuť Kouzel" nabídnou osvěžující koktejly a nápoje inspirované magií, a ukázka "Kouzla Vaření" představí magické aspekty kulinářství.

  • Unikátní Artefakty: Návštěvníci uvidí vzácné artefakty ze sbírky Magic Castle™, které byly dosud mimo dosah veřejnosti.

  • Tematické Večírky a Brunche: Hosté se mohou těšit na tematické večírky, večeře a brunche inspirované Magic Castle™.

  • Magické Filmy pod Hvězdami: Venkovní plátno "Movies Under the Stars" bude promítat speciální tematické filmy.

  • Historická Prezentace: Prohlédněte si historickou prezentaci o zakladatelích Magic Castle™ a dozvíte se, jak tento úžasný podnik vznikl.

Erika Larsenová, prezidentka společnosti Magic Castle™ Enterprises, řekla:

"Tato inaugurální plavba Magic Castle™ Conjurer’s Cruise přináší poprvé prvek zážitků z Magic Castle™ mimo jeho věhlasné zdi, které byly dříve rezervovány pouze pro členy. Plavba je oslavou kouzelnického umění a propojuje kouzelníky z naší uznávané komunity s nadšenými diváky, kteří jsou fascinováni tímto tajemným světem. Jsme nadšeni, že můžeme sdílet kouzla na krásné lodi Discovery Princess, plující podél našeho úchvatného kalifornského pobřeží."

Discovery Princess, nejnovější loď v flotile Princess Cruises, nabízí hostům širokou škálu možností od vynikajících gastronomických zážitků a luxusního wellness po bohatou zábavu a prostorné slunečné paluby. Během času stráveného na pevnině mohou účastníci plavby Magic Castle™ Conjurer’s Cruise objevit světoznámá vinařství, zkoumat historická místa a obdivovat nádherné scenérie Tichého oceánu.

Magic Castle™ Conjurer’s Cruise slibuje magické okamžiky pro všechny.

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím