Kulala Desert Lodge

****

Namibie

Líbí se vám? Napište nám!
Nechte se uchvátit nehostinnou pouští Namib a jejími rudými písečnými dunami kolem pánve Sossusvlei zalitými africkým sluncem!

Informace o hotelu

Umístění

Kulala Desert Lodge se nachází v soukromé rezervaci Kulala Wilderness Reserve, která se rozkládá na 270km2, na území vyprahlé pouště Namib. Kulala Wilderness Reserve je domovem pro pštrosy, antilopy, hyeny, ale i menší stvoření jako jsou psi ušatí, šakali, dikobrazi, malinké lišky kapské a hyenky hřivnaté. Z ptáků se zde vyskytuje skřivan dunový, kterého nenajdete nikde jinde na světě. V okolí Kulala Desert Lodge ma také svůj domov překvapivě rozmanité spektrum různých druhů hmyzu, plazů a hlodavců.  

Vybavení

V hlavní části, která je celá vystavěná ve stylu inspirovaném severní Afrikou, naleznete lounge, bar, jídelnu, bazén a verandu s výhledem na koryto řeky, ze které vznikají ty nejhezčí fotografie zachycující pouštní život, a kde můžete relaxovat s drinkem v ruce po náročném dni. Africkou nehostinnou poušť, kterou máte přímo na dosah ruky, můžete objevovat mnoha způsoby! Je jen na Vás, jestli se vydáte na výlet na vyprahlé solné pánve Sossusvlei a Dead Vlei, navštívíte kaňon Sesriem nebo zůstanete v okolí kempu a vydáte se prozkoumat jeho okolí s průvodcem - ať už pěšky, nebo ve voze. Pokud si potrpíte na netradiční zážitky, jistě byste si neměli nechat ujít safari v horkovzdušném balonu, safari na koni nebo možnost spát pod hvězdami! Požitkáři by si také neměli nechat ujít místní západy slunce.

Ubytování

Kulala Desert Lodge nabízí celkem 23 chatek s koupelnou a verandou, které jsou nazývány "kulaly" - jedná se o chatky na dřevěných základech (zabraňují proniknutí chladnějšího nočního vzduchu), které mají doškové střechy a plátěné stěny. Na střeše každé kulaly se nachází rovný prostor, kde můžete v případě zájmu strávit noc pod hvězdami. V areálu se také nachází 3 stany, které pojmou čtyřčlennou rodinu.

 

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím