Kuredu Island Resort, Maledivy

****

Lhaviyani Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Buďte výjimeční na výjimečným resortu! Kuredu Island jako jeden z největších resortů, které jako klient na Maledivách můžete navštívit, nabízí ubytování jak na pláži, tak i ve vodních bungalovech, a je ideální pro rodiny s dětmi.   Kuredu Island Resort je synonymem pro romantickou a klidnou dovolenou v panenském prostředí Indického oceánu. Zaujme nádhernou křišťálovou lagunou, běloskvoucím pískem a ochotným personálem.

Informace o hotelu

Umístění

Soukromý ostrov Kuredu, který se nachází v severní části souostroví Lhaviyani Atoll, je vyhlášený krásou své přírody a bohatou mořskou faunou. Může se pochlubit 6 jamkovým golfovým hřištěm s celou řadou cvičných ploch a 16 restauračními zařízeními. Kuredu Island Resort & Spa je vzdálený 35 minut hydroplánem od mezinárodního letiště Malé. Rezort zajišťuje všem hostům povinný transfer.

Vybavení

Na ostrově je 5 samoobslužných restaurací a 4 restaurace s výběrem à la carte. Ve všech se podávají jídla mezinárodní i místní kuchyně. Nápoje si můžete vychutnat v 7 barech.
V resortu můžete vyzkoušet velké množství volnočasových aktivit, jelikož nabízí  tenisový kurt, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lázně a wellness, masáže, kulečník, stolní tenis, karaoke, windsurfing, šipky, knihovnu, jízdu na kanoích, cyklistiku, potápění, šnorchlování a venkovní bazén. 
Lázně Duniye mají širokou nabídku thajských, indických a balijských relaxačních terapií. Hosté si mohou zacvičit v klimatizované posilovně, zahrát si tenis na osvětlených kurtech nebo se protáhnout při plážovém volejbalu. V prostoru hlavní recepce je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Ubytování

Kuredu Island Resort nabízí 40 zahradních bungalovů, 90 plážových bungalovů, 93 plážových vil, 100 plážových vil s jacuzzi, 49 vodních vil, 11 vil s bazénem a 1 vodní suite pro novomanžele.Tropické vily jsou umístěné na pláži nebo nad vodou. Všechny jsou vybavené TV, CD přehrávačem a dobře zásobeným minibarem. V ceně jsou plážové osušky a lehátka. V koupelně je sprcha s teplou vodou.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím