La Fuente de la Higuera

**

Španělsko - Andalusie/Kanárské ostrovy

Líbí se vám? Napište nám!
Původně mlýn, dnes krásný hotel. Stavení zahnízděné ve stráni s nádherným výhledem do údolí, uprostřed olivového háje, na klidném venkově a v laskavé péči andaluského sluníčka, to je La Fuente de la Higuera.

Informace o hotelu

Nabízí klidný a ničím nerušený pobyt v romantických kulisách divadelní hry, které se říká Dokonalost. Užívejte plnými doušky vůni květů pomerančovníků, magnolií a jasmínů.

Umístění

Hotel se nachází jen deset minut jízdy severně od města Ronda, hodinu od Marbelly a kousek dál od Málagy.

Ubytování

Na výběr vašeho pokoje si vyhraďte čas, protože se budete rozhodovat mezi jedenácti elegantními, prostornými a nápaditě zařízenými možnostmi různých velikostí a nadstandardů. Dřevěný nábytek, kterým jsou pokoje zařízené, pochází z Indonésie. Celkem se o 24 hostů, což je maximální počet, stará 27-mi členný personál.

Inspirace

Na jedné z travnatých teras se ve společnosti vzrostlých stromů nachází příjemný bazén s teplou vodou. Z lehátka do teplé vody, pár temp ke krásnému výhledu a zpátky, šup znovu na lehátko Vychutnejte si romantickou večeři pod hvězdami. Vnímejte prostorné a vzdušné pokoje, jemný vánek, který si pohrává se záclonou, všudypřítomné barevné květy, zpěv ptáků a šumění listů okolních stromů. Nic a nikdo vás nevyruší. Tento krásný hotel byl totiž stvořen pro váš požitek. Host tu není cizím člověkem, ale dobrým přítelem, kterého se patří náležitě pohostit.

Umístění hotelu

Hotel se nachází jen deset minut jízdy severně od města Ronda, hodinu od Marbelly a kousek dál od Málagy.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím