La Villa del Re

*****

Sardinie

Líbí se vám? Napište nám!
La Villa del Re je luxusní hotel situovaný na jihu Sardinie, který je určen pouze pro dospělé, a nabízí tak ideální místo pro klidnou dovolenou.

Informace o hotelu

Umístění

La Villa del Re se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie uprostřed rozsáhlého parku, kterému dominuje typicky středomořská vegetace jako jsou palmy či borovice. Hotel nabízí krásný výhled na pláž Costa Rei a od letiště v Cagliari je vzdálen asi 60 km, což činí zhruba 50 min jízdy autem.

Vybavení

V hotelu naleznete restauraci s výhledem přímo na pláž, kde se servírují pokrmy inspirované středomořskou gastronomií, domácí deserty a těstoviny. Na pláži se nachází kiosek, kde si můžete přes den zajít na lehký oběd připravený z místních surovin, nebo si zde dát večer drink. Resort také nabízí infinity pool, ze kterého se Vám bude zdát, jako kdyby splýval s hladinou moře. Soukromá písečná pláž je vybavena moderními lehátky a slunečníky.

Ubytování

Hotel, jehož architektura hotelu je inspirována staletou sardinskou tradicí, nabízí celkem 48 pokojů, u kterých je kladen důraz na jemnost a pohodlí. Všechny jsou klimatizované, mají výhled na pláž nebo do zahrad a naleznete v nich koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem a županem, minibar, televizi, telefon, trezor a psací stůl. K dispozici jsou pokoje Classic (manželská postel či dvě oddělená lůžka), Superior (navíc balkon), Deluxe (balkon a výhledem na moře) a Junior Suite (velmi prostorný, s balkonem). Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Umístění hotelu

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím