La Bobadilla, Royal Hideaway Hotel

*****

Španělsko - Andalusie/Kanárské ostrovy

Líbí se vám? Napište nám!
La Bobadilla, Royal Hideaway Hotel 5*GL, člen skupiny Barceló Hotel Group, působí jako malebné andaluské městečko, kde čas plyne jen tak rychle, jak potřebujete vy.

Informace o hotelu

Tento pětihvězdičkový hotel, ověnčený cenami, je bezesporu jedním z nejlepších hotelů ve Španělsku. Je vystavěný ve zdobném, svébytném mudejarském stylu, který kombinuje prvky evropského a islámského umění.

Umístění

Hotel se nachází v oblasti Sierra de Loja, mezi Granadou a Costa del Sol. Je výborně dostupný z letiště v Seville, v Cordobě i Málaze.

Ubytování

Hotelový koncept respektuje především individuální potřebu a představy hostů, proto má v nabídce velkou škálu různých pokojů. Ty se liší velikostí, doplňky, zařízením i stylem. Společným rysem je ovšem výborný vkus, pohodlí a krásné výhledy na okolní krajinu zdobenou vzrostlými duby a olivovými háji.

Inspirace

Místní restaurace patří k nejlepším v Granadě. V areálu hotelu i kolem něj je spousta míst, které vybízí k relaxaci a odpočinku. Velká zahrada, luxusní spa s VIP službami i extra procedurami pro páry, veliký vyhřívaný venkovní bazén, fitnesscentrum. Zůstaňte i v průběhu dovolené fit a v kondici, trénujte a zdokonalujte se. Individuálně nebo ve skupinách podnikněte vycházky do okolí, jezděte na koni nebo na kole. Hrajte tenis nebo petangue. A po námaze využijte možnosti dokonalé regenerace v různých saunách, ve vířivce nebo na masáži.

Umístění hotelu

Hotel se nachází v oblasti Sierra de Loja, mezi Granadou a Costa del Sol. Je výborně dostupný z letiště v Seville, v Cordobě i Málaze.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím