Lanserhof Tegernsee, Německo

*****

Německo

Líbí se vám? Napište nám!
Přiznáváme, tento hotel není family friendly. Vlastně dělá všechno proto, abyste si od rodiny odpočinuli. Je to jeden nejluxusnějších domů svého druhu v celé Evropě.

Informace o hotelu

Lanserhof Tegernsee patří k nejmodernějším a nejkomplexnějším zdravotnickým zařízením v Evropě. Disponuje početným týmem úzce spolupracujících odborníků, dietologů, lékařů a osobních trenérů. Dostane se vám tedy péče na bázi celostního lékařství ve smyslu: LANS MED CONCEPT = evropský lídr v INOVATIVNÍ MEDICÍNĚ, značka, jejíž filozofií je holistický přístup k regeneraci a prevenci za pomocí moderní medicíny, naturopatie, ověřených terapeutických metod a nejnovějších vědeckých výzkumů, vše v příjemné atmosféře. Zahrnuje celkem 6 resortů na různých evropských místech a každý s jiným zaměřením.  Umístění Hotel se nachází v zeleni, v sousedství golfového hřiště, hodinu cesty z Mnichova. Jezero Tegernsee, jedno z nejčistších v Bavorsku,  leží v nadmořské výšce 726 metrů, konkrétně v Bavorských Alpách. 

Ubytování

Hotelová budova je obložená modřínem, zařízena v uklidňujících pastelových barvách v kombinaci s klinicky působící bílou. Ve společných prostorech, kde se pořádají například komorní koncerty, se nachází stylový krb nebo pohodlná sezení. Nejmenší z pokojů má rozlohu 50 m2, následují propojené dvojpokoje nebo apartmány s rozlohou až do 100 m2. Všechny pokoje mají francouzská okna, některé pokoje a apartmány mají terasy. Interiéry hotelu a pokoje jsou zařízené ve stylu asketické, strohé elegance, ovšem komfort je všudypřítomný. A to bez kompromisů! Tento hotel není pro náročného zákazníka, nýbrž pro nejnáročnějšího zákazníka. 

Inspirace

Určitě znáte takové ty obyčejné myšlenky: plánuju změnu, ale ne na ne ji nastartovat. Nebo: změna je nastartovaná, ale jak ji udržet? Nebo: už tak dlouho jsme si nedopřáli opravdovou dovolenou... Nebo (a tento důvod máme nejraději): miláčku, vezmu tě na místo, ze kterého se ti podlomí kolena. Nebudeme vám lhát. Tato luxusní dovolená není levná a není to dovolená. Ale garantujeme vám, že domů se vrátíte jako noví lidé. Moderní fitnesscentrum, nádherné sauny, vyhřívaný bazén a precizně vyvedené terapeutické místnosti a ordinace poskytují nadstandardní služby a propracované ozdravné, zkrášlovací, omlazovací a dietní programy. Jako obvykle bychom vás lákali i na lahůdky do restaurace, ale už je to tak, že během detoxikačního pobytu v Lanserhof Tegernsee se drží dieta a na tu jsou zde mistři. Nicméně to, co vám dovolí dát si na talíř, je vždy delikátní, z organických surovin lokálního původu. Až vás to bude tahat do světa, vyzkoušejte 20 km dlouhou okružní stezku Tegernsee-Rundweg kolem jezera. Jinak v okolí Tegernsee najdete víc než 300 km značených turistických tras. Zaplavat si můžete třeba v jezerech Strandbad Seeglas v Gmundu nebo Tegernseer Point, v koupalištích Badepark Bad Wiessee, See und Warmbad Rottach-Egern nebo Warmfreibad Kreuth. Na jezeře Tegernsee se můžete věnovat potápění a plachtění, lze vyzkoušet létání horkovzdušným balónem či paragliding. 

Umístění hotelu

Hotel se nachází v zeleni, v sousedství golfového hřiště, hodinu cesty z Mnichova. Jezero Tegernsee, jedno z nejčistších v Bavorsku,  leží v nadmořské výšce 726 metrů, konkrétně v Bavorských Alpách.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím