Lone

*****

ISTRIE ROVINJ

Líbí se vám? Napište nám!
Funkčnost, design a harmonie. To jsou tři slova, která nejlépe popisují Lone, unikatni pětihvězdičkový hotel ve městě Rovinj, patřící do sítě Maistra‘s.

Informace o hotelu

Světová třída v Chorvatsku! Pětihvězdičkový hotel Lone vás uchvátí vysokou estetickou úrovní, patří mezi designové hotely nejlepších chorvatských architektů a designérů. Šestipatrový hotel s prostornými terasami zaujme čistými liniemi, futuristickým vzhledem a jednoduchou funkčností, která je ozvláštněná výjimečnými, hravými detaily jak v interiérech, tak v exteriérech. 

Umístění

Resort se nachází v lesoparku Zlatni Rt na západním pobřeží poloostrova Istrie, pět minut chůze od centra města Rovinj.

Popis oblasti

Poloostrov Istrie je obrovskou zelenou oázou omývanou čistým, modrým Jadranským mořem. Tři města v okolí hotelu, Rovinj, Vrsar a Poreč, nabízejí krásnou přírodu, bohaté kulturní dědictví a úžasné dovolenkové zážitky. Pobřeží je zde velmi členité s množstvím malebných ostrůvků.

Ubytování

Ubytování je možné ve 236 pokojích čtyř typů – „Premium, Grand, Jazz a Family " a 12 luxusních apartmánech tří typů „Gallery, Bay a Deluxe suite Lone". Pokoje i apartmány jsou plně zařízené pro maximální pohodlí hostů. Ke všem typům ubytování náleží prostorný balkon nebo terasa. Výhledy si mohou hosté užívat buď na moře, nebo na park. Pokoje typu Jazz disponují navíc privátními vířivkami na balkóně.

Inspirace

Tři restaurace, jedna z názvem L, druhá ON a třetí E, mají v nabídce pokrmy výborné kuchyně tradiční i mezinárodní provenience. Bary a noční klub nabízejí příjemné posezení, výborné občerstvení i jazzové koncerty. Nadstandardně zařízené hotelové Wellness a Spa centrum nabízí luxusní léčebné i relaxační procedury v nádherném prostředí s pohodlnou odpočinkovou zónou i výborné fitness centrum. Občerstvit se můžete v baru Vitality. Bazén s mořskou vodou i sousedící dětský bazén jsou obklopeny sto let starým lesoparkem a nachází se hned vedle pláže s názvem Mulini, v zálivu Lone. Areál disponuje i vnitřním bazénem.

 

Umístění hotelu

Resort se nachází v lesoparku Zlatni Rt na západním pobřeží poloostrova Istrie, pět minut chůze od centra města Rovinj.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím