Marula Conservation Park and Lodges

*****

Namibie

Líbí se vám? Napište nám!
Namibie je pozoruhodná země. Tempo života je tu pomalejší a lidé vstřícnější. Marula Conservation Park & Lodges není pouze místem, které navštívíte, ale také úžasným stavem mysli, který zažijete. 

Informace o hotelu

Objevte novou dimenzi dovolené v místě, kde se můžete odpojit od všeho, co vám překáží, a znovu se spojit sami se sebou. Namibie je vzácný klenot na africkém kontinentu ztělesňující hodnoty harmonie a rovnováhy. Jeho přírodní krásy a příjemné klima nabízejí útočiště, klid a nové poznání.

Umístění

Resort se nachází v Namibii, v regionu Khomas. Resortu patří největší přírodní park v oblasti s rozlohou až 55 000 hektarů. Park je propletený 1500 km cest. V rozmanité krajině žije na 114 druhů savců včetně slonů, lvů, nosorožců a hrochů, plus 340 druhů ptáků.

Ubytování

Hledáte opravdu jedinečný a nezapomenutelný zážitek? Právě jste jej našli. Pohodlné a luxusní ubytování v srdci nedotčeného národního parku je pečlivě navrženo tak, aby poskytovalo pohodlné a klidné prostředí s prostornými pokoji, luxusními postelemi a veškerým vybavením, které potřebujete, abyste se cítili jako doma. Tato adresa je perfektní destinací pro každého, kdo hledá dobrodružství v divočině a zároveň nesleví z vysokých nároků na ubytování. Na území parku Marula Conservation Park se nacházejí čtyři druhy ubytování. Marula Palace je soukromý areál s bazénem, SPA, posilovnou, fotbalovým hřištěm a osmi apartmány. Marula Rhino Lodge má k dispozici pět pokojů, Marula Giraffe Lodge šest  a Marula Otjimukona Lodge tři.

Inspirace

Personál v Marula Conservation Park se snaží dopřát autentický namibijský zážitek i mladší generaci, proto je prostředí v resortu tolik přátelské k rodině. Velká pozornost se věnuje pohodlí, programu i stravování (nejen) malých dětí. Aby se podpořilo spojení, objevování a oživení rodinných vazeb narušených moderním životem, nabízí resort rodinné safari v Marule. Výlety jsou navrženy tak, aby byly bezpečné, zábavné, vzdělávací a vytvořily společné vzpomínky pro celou rodinu. Specializovaní průvodci zajistí, že zážitek ze safari bude ve všech směrech výjimečný. Eban, symbol resortu, značí lásku, bezpečí a jistotu. Je to symbol domova, který má chránit blízké. Přesně takové místo resort svým hostům poskytuje. Park je v první řadě věnován ochraně divoké zvěře Namibie. Zaměstnanci společnosti Marula se starají o všechny živé tvory v parku a zajišťují, aby jejich přirozené prostředí zůstalo nerušené. Až 70 % elektřiny potřebné k provozu resortu pochází z přírodních zdrojů. Kuchyně je rozmanitá a přizpůsobivá preferencím hostů. Kuchaři používají produkty vypěstované v ekologických zahradách rezervace a dokážou vyhovět jakýmkoli dietním omezením. V resortu samozřejmě nechybí spa centrum. Dopřejte si v něm různé lázeňské procedury dle vlastního výběru. Lázeňské menu je rozsáhlé a nabízí řadu služeb navržených tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám a zajistily relaxaci a omlazení. 

Umístění hotelu

Resort se nachází v Namibii, v regionu Khomas. Resortu patří největší přírodní park v oblasti s rozlohou až 55 000 hektarů. Park je propletený 1500 km cest. V rozmanité krajině žije na 114 druhů savců včetně slonů, lvů, nosorožců a hrochů, plus 340 druhů ptáků.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím