Meliá Madeira Mare

*****

Madeira

Líbí se vám? Napište nám!
Určitě s námi budete souhlasit, že jednou ze zásadních podmínek luxusního hotelu u moře je dokonalý výhled, šumění vln, vůně moře a neopakovatelné východy a západy slunce. 

Informace o hotelu

Hotel Meliá Madeira Mare ji splňuje do puntíku, Atlantický oceán budete mít jako na dlani v celé své kráse: k dispozici vám bude, kdykoli se budete chtít podívat z okna, z balkonu, z terasy restaurace nebo z lehátka u bazénu.

Umístění

Hotel se nachází na jižním pobřeží Madeiry, dvacet minut jízdy z letiště, deset minut chůze od centra Funchalu a pět minut od nejdůležitějších nákupních a zábavných center města. Má přímý vstup na promenádu a menší kamínkovou pláž.

Ubytování

Ubytovat se můžete v některém z 220 moderních pokojů a apartmánů s terasami. Naprostá většina pokojů má výhled na oceán. Interiéry jsou minimalistické, svěží, barevně inspirované mořem. V nabídce jsou i apartmány s plně zařízenou kuchyní.

Inspirace

Hotelové spa centrum je unikátní nejen svou rozlohou, ale i luxusními interiéry, které spolu s nabídkou regeneračních a relaxačních služeb tvoří opravdový spa ráj pro náročné klienty. Nadšeni budete i z fitnesscentra či nabídky masáží. Chloubou hotelu je vynikající kuchyně v restauraci Il Massimo, která má v nabídce tradiční místní jídla z regionálních surovin i mezinárodní speciality. Po celou dobu vašeho pobytu se budete dívat na oceán, tak proč se na něj rovnou nevydat? Můžete k tomu využít nabídku plaveb na jachtě či na plachetnici, můžete plout podél pobřeží nebo se vydat trajektem na jednodenní výlety na nedaleké ostrovy jako je například Porto Santo. Po souši vás k nejznámějším turistickým památkám z Funchalu dovezou taxíky nebo přímo v hotelu pronajaté auto. Spolehlivá a levná je také veřejná doprava. Hotel je oblíbeným společenským centrem, disponuje až šesti konferenčními místnostmi o celkové rozloze 750 m2. Konají se zde bankety, galavečery, svatby, koktejlové party, tiskové konference i důležité pracovní schůzky.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na jižním pobřeží Madeiry, dvacet minut jízdy z letiště, deset minut chůze od centra Funchalu a pět minut od nejdůležitějších nákupních a zábavných center města. Má přímý vstup na promenádu a menší kamínkovou pláž.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím