Nezapomenutelné letní pobytové tipy

Léto se blíží a my vám přinášíme tipy na jedinečné ubytování v Indickém oceánu a Karibiku. Tyto destinace nabízejí nezapomenutelné zážitky, ať už preferujete nocování na stromě nebo ve stanové vile. Přinášíme vám tipy na ty nejzajímavější pobyty, které si nemůžete nechat ujít.

Maledivy

Conrad Maldives Rangali Island - The Muraka

Tento dvouúrovňový luxusní rezidence nabízí podvodní ložnici 16 stop pod hladinou. Hosté si mohou užít sluneční terasu nad vodou a klidné podvodní útočiště s 24hodinovým službou komorníka. Tento unikátní zážitek je ideální pro rodiny, skupiny a milovníky mořského života.

Seaside Finolhu Baa Atoll - Beach Bubble Tent

Prožijte noc pod hvězdami na osamoceném písčitém výběžku. Tento stan má dřevěnou podlahu, prémiovou manželskou postel a nabízí soukromé barbecue na pláži. Tento zážitek je ideální pro páry hledající romantiku a dobrodružství.

Amilla Maldives - Treetop Villas

Tato ubytování na stromech nabízejí soukromí a luxus s prostornými bazény a stíněnými terasami. Ideální pro rodiny a páry, které hledají klid a unikátní zážitky. Amilla je známá svou různorodou nabídkou stravy a udržitelnými praktikami.

Sirru Fen Fushi - Beach Tented Villa

Stanové vily na soukromé pláži nebo v džungli přinášejí safari styl s luxusními vybaveními, včetně velké terasy s lehátky, venkovní vanou a dešťovou sprchou. Tento typ ubytování nabízí dokonalou kombinaci luxusu a přírody.

Seychely

Cosmoledo Island

Nabízí exkluzivní eko-kemp na Wizard Island, přístupný pouze letadlem a lodí. Ideální pro rybáře a milovníky přírody, tento kemp poskytuje pohodlí uprostřed divočiny. Hosté mohou objevovat nedotčenou přírodu a užívat si klidu a soukromí.

Srí Lanka

Uga Ulagalla

Nachází se v Anuradhapuře, toto útočiště nabízí autentické zážitky jako cyklistické výlety po vesnici, jízdy tuk tukem, jízdu na koni a kajakování. Hotel se nachází v zahradě o rozloze 58 akrů s 150 let starým sídlem uprostřed. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí zažít pravou srílanskou kulturu a přírodu.

Karibik

Guana Island

Tento 850 akrů velký soukromý ostrov nabízí sedm pláží, hory, zahrady a turistické stezky. Ubytování je rozeseto po malebném hřebeni s výhledy na Karibik a Atlantik. Ostrov je ideální pro ty, kteří hledají dobrodružství a zároveň klid a soukromí.

Golden Rock Dive & Nature Resort

Nachází se na ostrově St. Eustatius u úpatí sopky Quill. Resort nabízí moderní pokoje s prostornými balkony a zahradami s výhledem na barevnou flóru a faunu. Toto místo je rájem pro potápěče a milovníky přírody.

Mauricius

Constance Prince Maurice - Junior Suite na kůlech

Tyto suity nabízejí luxusní zážitek s výhledem na lagunu a možností sledování ryb přímo z vaší terasy. Resort také disponuje vlastním golfovým hřištěm, což z něj činí ideální destinaci pro milovníky golfu a luxusu.


Objevte kouzlo jedinečných pobytů a udělejte si z letošního léta nezapomenutelný zážitek!

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím