Niyama Private Islands

*****

Dhaalu atol

Líbí se vám? Napište nám!
Každý hledá svůj osobní ráj. S obrovským osobním doporučením vám můžeme říct, že my jsme ho pro vás našli. Jmenuje se Niyama Private Islands. Není pouze jeden, jsou rovnou dva - Chill a Play. 

Informace o hotelu

Jeden je klidný, stvořený pro relaxaci. Druhý je plný příležitostí a výzev. Skvělá gastronomie a úžasný koncept! Modré vody oceánu, zelené zástupy palem a řetízek vilek, ve kterých se ubytujete. Chill, play or explore!

Umístění

Niyama Maldives je vzdálený 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Malé a nabízí opravdu luxus na dvou sousedících ostrovech v Dhaal atolu.

Ubytování

Niyama nabízí 22 plážových studií, 20 plážových studií s bazénem, 22 vodních studií s bazénem, 14 deluxe vodních studií s bazénem, 4 plážové pavilony s bazénem, 2 vodní pavilony s bazénem nebo 2 ocean pavilony s bazénem.

Inspirace

Luxusní resort se pyšní několika unikáty, jakými jsou například první podmořský klub, restaurace a konferenční sál, či dětský klub pro děti mladší tří let. Je vhodný pro náročnou klientelu s malými dětmi. Naleznete zde klidnou soukromou pláž, služby komorníka a širokou škálou aktivit pro děti i pro dospělé. V baru Fahrenheit si můžete vychutnat nápadité koktejly a živá vystoupení DJs. Bar Sub Six s prosklenými stěnami nabízí úchvatný pohled na podmořský život. Akční ostrov Play: zaplavte si se žraloky, želvami či delfíny. Užijte si skvělé surfování, noční potápění, půlnoční běh, jógu s prvními ranními paprsky. Skákejte ve vlnách na skútru, objevte okolní vody na katamaránu, dovádějte ve vodě i na souši, zahrajte si všechny možné míčové sporty, otestujte sílu v posilovně. Nic a nikdy vám tady nebude stát v cestě k zábavě. Klidný ostrov Chill: vychutnejte si laskavé náruči zdejšího SPA centra, prozkoumejte kulinářské nebe místní kuchyně, zklidněte bouřlivou duši pomalým rytmem vln a při vánku v korunách palem. Objevte tajemství podmořského života... A když budete mít chuť na zábavu, přeskočte zpátky na Play! 

Umístění hotelu

Niyama Maldives je vzdálený 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Malé a nabízí opravdu luxus na dvou sousedících ostrovech v Dhaal atolu.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím