Niyama Private Islands

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Niyama private islands je vítěz certifikátu výjimečnosti  na Tripadvisoru již několik let, který vyzdvihuje ubytovací zařízení, atrakce a restaurace. Dodatečně je tento hotel oceněn nálepkou "Hall of Fame", která se uděluje podnikům, které získaly certifikát výjimečnosti po dobu pěti po sobě jdoucích let.

Informace o hotelu

Umístění

Niyama Maldives je vzdálený 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Malé a nabízí opravdu luxus na dvou sousedících ostrovech v Dhaal atolu.

Vybavení

Tento luxusní resort se pyšní několika unikáty, jako je například první podmořský klub, restaurace a konferenční sál či dětský klub pro děti mladší tří let. Je vhodný pro náročnou klientelu  s malými dětmi, naleznete zde klidnou soukromou pláž, služby komorníka a širokou škálou aktivit jak pro děti ,tak pro dospělé.
V baru Fahrenheit si můžete vychutnat nápadité koktejly a živá vystoupení DJs. Bar Sub Six s prosklenými stěnami nabízí pro změnu pohled na podmořský život.

Ubytování

Niyama nabízí 22 plážových studií, 20 plážových studií s bazénem, 22 vodních studií s bazénem, 14 deluxe vodních studií s bazénem, 4 plážové pavilony s bazénem, 2 vodní pavilony s bazénem nebo 2 ocean pavilony s bazénem.

 

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím