Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel

*****

Česká republika

Líbí se vám? Napište nám!
Když jdete do lázní, chcete se cítit jako královna. Nebo jako král. Nebo přímo jako královský pár, o který se stará celý zástup dvořanů. Pravý královský lázeňský zážitek vás čeká v lázeňském hotelu Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel.

Informace o hotelu

Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel patří do skupiny Ensana Hotels, která provozuje třiadvacet hotelů v pěti zemích. Tento renesanční skvost prošel velmi šetrnou, ale pečlivou rekonstrukcí. Dnes je zosobněním slavného dědictví a moderní lázeňské péče se standardy 21. století. Přijďte a kochejte se originálními římskými lázněmi zdobenými mramorovými sloupy z roku 1896 v unikátním historickém prostředí římských lázní.

Umístění

Hotel se nachází v blízkosti hlavní kolonády a zpívající fontány v centru Mariánských Lázní. Vzdálenost od Plzně je 65 km a od Prahy 170 km. Do centra města se dostanete pohodlnou procházkou za deset minut, vlakové nádraží je vzdálené 4 kilometry.

Ubytování

Jeden z předních lázeňských hotelů v České republice je členem prestižní evropské společnosti královských lázní. Komfort a odpočinek – filozofií lázeňského hotelu Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel je poskytnout hostům maximální možné pohodlí. Ubytovat se můžete v některém z 97 stylově vyzdobených pokojů v kategoriích Superior De Luxe, Junior Suite De Luxe, Suite nebo Apartment. Veškeré ubytovací kapacity prošly nedávnou renovací. Pokoje jsou zařízené stylovým dobovým nábytkem, z velkých pokojů je výhled na malebné okolí.

Inspirace

Prostor pro lázeňské služby je opravdu obrovský: hosté mohou využívat dva bazény napájené z hotelového pramene, zrenovovaný saunový komplex s finskými saunami, saunáriem, parní saunou a kryosaunou, relaxační bazénky a vířivky, Kneippovu lázeň a celkem 40 zdravotních kabin. Součástí nabídky služeb jsou masážní, balneoterapeutické a hydroterapeutické procedury, speciální minerální koupele, bahenní zábaly a inhalační terapie, dále také elektroterapie, laserová terapie a inhalace. V nabídce služeb kvalifikovaného personálu nechybí špičková zdravotní péče se zaměřením na pohybový aparát, rozmazlující wellness programy a zkrášlovací procedury. Samozřejmostí je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, hotel má vlastní minerální pramen. Přímo v hotelu můžete navštívit kasino s výjimečným Mramorovým sálem.

Umístění hotelu

Hotel se nachází v blízkosti hlavní kolonády a zpívající fontány v centru Mariánských Lázní. Vzdálenost od Plzně je 65 km a od Prahy 170 km. Do centra města se dostanete pohodlnou procházkou za deset minut, vlakové nádraží je vzdálené 4 kilometry.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím