Oblíbené restaurace na Maledivách

Nudí vás už restaurace v Česku? Nemusíte trpět chuťovými stereotypy! Zajeďte si na Maledivy a objevte kulinářské dobrodružství! Dnes vám přinášíme oblíbené restaurace na tomto tropickém ráji, které vás rozhodně nezklamou. Připravte se na chuťovou explozi a nenechte si ujít gastronomické perly této maledivské idylky!

Ba’theli By The Reef - Atol Baa, středozápadní Maledivy

Ba’theli má krásné prostředí; večeře se podává na palubě tradiční lodi, takže je to velmi jedinečné a odpovídá maledivské kuchyni, která je zde podávána. Jedná se o jednu z mála restaurací na Maledivách, která podtrhuje a prezentuje čistě maledivské a srílanské jídlo, je to tedy něco neuvěřitelně speciálního a jídlo je naprosto vynikající!

Sea - Atol Baa, středozápadní Maledivy

Zde můžete večeřet v podvodní restauraci v Kihavah, korálový útes je úžasný, takže při jídle můžete vidět tolik úžasných ryb a mořských živočichů. Znalý sommeliér vám poradí s výběrem vína, každé víno je skvěle sladěné s každým pokrmem!

Phat Chameleon - Atol Gaafu Alifu, jižní Maledivy

Skvělé místo pro páry, rodiny a skupiny, mají zde skutečně velkorysý all inclusive plán a různorodé možnosti stravování. Jako vegetarián si zamilujete Phat Chameleon. Řadí se mezi jedny z nejlepších vegetariánských restaurací na Maledivách!

The Lighthouse - Atol North Male, střední Maledivy

Restaurace The Lighthouse je krásná, intimní restaurace postavená nad lagunou s bílou plachtovou střechou, která ji skoro dává dojem, že pluje na vodě. Jídlo je to, co dělá z této restaurace jednoho z favoritů, a krevetový bisque, připravený přímo u vašeho stolu, je něco, co si rozhodně nesmíte nechat ujít.

Mar-Umi - Atol North Male, střední Maledivy

Mar-Umi má vynikající sushi, jídla jako Yellow Tiradito a Maki Amarillo se rozplývají v ústech! Výhodou je skvělý resort s hlavním dlouhým bazénem, který je ideální na relaxaci odpoledne.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou najít tu nejlepší restauraci pro váš nezapomenutelný pobyt na Maledivách!

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím