Okouzlete svůj protějšek nezapomenutelným zážitkem

Oslavte den lásky v pohádkovém zámku ve Švýcarsku a spojte ho s testovací jízdou Rolls-Royce. A to rovnou do nejluxusnějšího SUV, které je momentálně na trhu. Akce startuje den po Valentýnu.

Pokud přemýšlíte, kam byste mohli pozvat milovaný protějšek na Valentýna, zapomeňte na restaurace, wellness pobyty či podobné události. Vyrazte za hranice, a to konkrétně do romantického prostředí pohádkového zámku nacházejícího se ve Švýcarsku. Vaši drahou polovičku ohromíte, že jste připravili něco originálního, nezapomenutelného a naprosto romantického. I když už samotný pobyt je zážitek, večeře v den svatého Valentýna rozhodně nemůže chybět. Vezměte přímo v zámku svou polovičku na gurmánskou večeři, kterou završíte lahodnými koktejly.

Valentýn je svátek zamilovaných. Jestliže každoročně chodíte domů jen s kytkou a bonboniérou, měli byste tentokrát vsadit na trochu jiný, neotřelý, nevšední dárek.

Jak bude Valentýn vypadat?

Stůl byste si měli zarezervovat co nejdříve, protože do švýcarských Alp a konkrétně do dechberoucího zámku GSTAAD PALACE vyráží spousta romantických duší. Program na Valentýna je nastaven následovně – nejprve vás čeká v lobby baru aperitiv, a to od 19:30 hodin. Potom je od 20:00 podávána večeře, kterou si s vaším miláčkem vyberete podle svého gusta.

Spojte příjemné s ještě příjemnějším

Pokud vyrážíte do Švýcarska, zřejmě se nebude jednat o pobyt pouze na jednu noc. Spojte tedy valentýnský zážitek s testovací jízdou Rolls-Royce. Akce startuje den po Valentýnu, tedy 15. února, a končí 20. února. Budete tak mít jedinečnou šanci testovat první terénní SUV z řady Rolls-Royce.

Usednete do modelu Cullinan. Do kolen vás dostane prostorný interiér, jenž nabízí vskutku maximální pohodlí. Cullinan je nejluxusnější SUV, které je momentálně na trhu, a to v celosvětovém měřítku. Britská automobilka konečně představila model, po němž celý svět prahnul.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím