Plavba kolem světa

Austrálie

Líbí se vám? Napište nám!
Cunard – legendární britská lodní společnost s plavbami přes Atlantik. Orient Express na moři. Zažijte plavbu ve stylu historické Anglie!

Informace o zážitku

Cestování jinak! Představte si, že máte celý seznam cílů, které stojí za to vidět. Představte si, že jsou od sebe dost vzdálené, že je třeba vzájemně dělí moře nebo oceány. Existuje způsob, jak je všechny navštívit? Existuje! Přijměte pozvání na některou z námi nabízených plaveb po známějších i méně známých námořních trasách planety. Přijměte pozvání na výlet, na jaký se nezapomíná.

Lodní společnost

Vyplujte na cestu kolem světa s legendární britskou lodní společností s plavbami přes Atlantik - Cunard. Vyzkoušejte Orient Express na moři a zažijte mimořádné dobrodružství ve stylu historické Anglie. Už více než 150 let představují kultovní lodě Cunard sofistikované námořní cestování. Cunard Line je uznávaná pro vynikající standardy ubytování a stravování. Výjimečná je i nabídka služeb a zábavy.

Flotila 

Vlajkovou lodí společnosti Cunard je ohromující ikona námořnictví Queen Mary 2. Její styl a elegance jsou legendární. Především je to ovšem neuvěřitelný pocit svobody z prostoru, který láká cestovatele na její palubu. Ať už máte náladu na relaxaci nebo na aktivně strávený čas, loď nabízí nespočet možností využití volného času. Ponořte se do okouzlující zábavy, dopřejte si rozmazlování v lázeňském klubu Canyon Ranch nebo jednoduše relaxujte s knihou a čajem v luxusní lodní knihovně.

Destinace

Při cestě kolem světa se vyplouvá z britského pobřeží přes Atlantik směrem k sluncem zalité Floridě. Pokračuje se nádhernou plavbou Karibikem až k Panamskému průplavu. Po cestě dál se seznámíte s Kostarikou, perlou Střední Ameriky, i nádherným mexickým resortem Cabo San Lucas. Plavba Pacifikem vás dovede až do pulzujícího San Francisca, odkud se loď vydá směrem na Nový Zéland. Cestou budete obdivovat přírodu i tradice na ostrovech Samoa a Tonga nebo dechberoucí scenérii Havajských ostrovů. Přes Tasmánské moře připlujete do Sydney, odkud plavba pokračuje až k Velké útesové bariéře, což je největší korálový útes světa. A vítejte v Asii! Vítejte v Hong Kongu, městě plném života. Vítejte také ve vzrušujícím a stále neobjeveném Vietnamu, i v kosmopolitním Singapuru nebo významném, historickém malajském přístavu Malakka. Po rozlučce s asijskou pevninou pokračuje plavba Indickým oceánem, se zastávkami na ostrovech Srí Lanka, Mauritius a Reunion. Než vás Namibie a později také Kanárské ostrovy nasměřují zpátky domů, budete mít možnost ještě navštívit majestátní Kapské město.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím