Provoněná Polynésie

TAHITI-BORA BORA-RANGIORA

Líbí se vám? Napište nám!
Nastal čas načerpat energii v nadpozemském provoněném ráji? Skvělý nápad - kombinace několika ostrovů 100% uspokojí vaše očekávání. Níže malá "ochutnávka".

Informace o zážitku

1.-3.den - Tahiti

2 noci např. v hotelu Intercontinental Tahiti se snídaní http://tahiti.intercontinental.com/

Tento rezort má nekonečný bazén s písčitým dnem a vodním barem a svým hostům nabízí luxusní ubytování na soukromé pláži. Rezort nabízí nadvodní bungalovy s úchvatným výhledem na lagunu, útes a oceán.Je vzdálen necelých 5 minut jízdy od mezinárodního letiště Faaa. Centrum města Papeete s muzei, obchody, galeriemi, trhem a nočními kluby se nachází 10 minut jízdy odtud.

Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na lagunu nebo zahradu. Každý pokoj je vybaven kabelovou TV a má vlastní koupelnu s vanou. Nadvodní bungalovy mají vlastní sluneční terasu s přímým přístupem k laguně.

Hosté mohou využívat zdejší potápěčské centrum, tenisové kurty a mohou navštívit také venkovní akvárium. Součástí lázní Deep Nature Spa by Algotherm je relaxační centrum s parní saunou a posilovnou s výhledem na lagunu.

Druhý den doporučujeme Jeep Safari - průzkum vnitrozemí.

3.-9.den - Bora Bora

6 nocí v hotelu Le Meridien Bora Bora s plnou penzí http://www.lemeridien-borabora.com/

Hotel s překrásným výhledem na horu Otemanu se nachází v klidné poloze na atolu cca 5 minut od ostrova Bora Bora (zdarma transfer několikrát denně). Transfer z letiště privátním člunem cca 20 minut. V hotelu je k dispozici recepce, směnárna, obchod se suvenýry, bazén, 3 restaurace (z toho 2 `a la carte), bar.

Pokoje v bungalovech mají telefon, ventilátor, vysoušeč vlasů, TV, CD, DVD, internet, trezor, minibar, kávovar, klimatizaci, koupelnu/WC. Za poplatek je možno knihovat vodní bungalovy s přímým vstupem do laguny.

9.-13.den - Rangiora

4 noci v hotelu Kia Ora s polopenzí http://rangiroalagoon.com/en/

Nachází se v severozápadní části atolu Rangiora mezi Tiputa a Avatoru. Umístěn v ráji mezi kokosovými palmami a bílou písečnou pláží a průzračnou lagunou. Hotel je celý v harmonii s okolní přírodou.

Resort nabízí: lázně, fitness tělocvičnu, dvě restaurace a bar, bazén s jacuzzi, hlídání dětí, směnárna, prádelna, fax s kopírkou, obchod s perlami, dárkový obchod, biliard, knihovna, vybavení na šnorchlování, kajak, kanoe, pétanque. Možnost rybaření a potápění. Lze zajistit svatbu v polynéském stylu.

Pokoje: 60 vil a bungalovů. Pro cestovatele, kteří hledají samotu jako Robinson Cursoe je zde 5 bungalovů v tradičním stylu umístěných na soukromém ostrově hodinu cesty lodí. Všechny typy ubytování mají zdarma wifi připojení na internet, satelitní TV, stanici na iPod, radio, telefon, ledničku, kávovar.

Na místě vám rádi pomůžeme naplánovat všechny návazné vnitrostátní lety i exkurze na jednotlivých ostrovech - být potápěčem, lovcem perel či domorodou tanečnicí tedy nebude žádný problém.

Vzhledem k opravdu dlouhé cestě je dobré udělat si krátké mezipřistátní např. v USA - Los Angeles.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím