Shangri-La Barr Al Jissah Resort and Spa, Omán

*****

Muscat

Líbí se vám? Napište nám!
Oáza luxusu podél šumivého zálivu. Hluboká tyrkysově modrá voda hypnoticky kontrastuje s majestátními horami, které se tyčí nad rezortem. To je fascinující Omán.

Informace o hotelu

Hotel Shangri La Barr Al Jissah Resort and Spa představuje jedinečný koncept - na jednom rozsáhlém pozemku najdete v podstatě tři hotely různé úrovně, zaměřené na tři základní cílové skupiny - ti, co hledají absolutní klid a luxus, skupinky i jednotlivce, kteří se chtějí bavit a rodiny s dětmi, které zde mají max. vyžití.

Samotná architektura hotelu byla inspirována budovami ve starém Muscatu.

Jednotlivé rezorty se navzájem "neruší" naopak - velmi citlivě se prolínají na úrovni vybraných restaurací a barů, na místech určených k nákupům a zábavě. Vše ostatní je podřízeno vybranému druhu ubytování.

Barr Al Jissah Resort nabízí 8 restaurací světové úrovně. Každé ráno je připravená luxusní snídaně. B.A.B Lounge je relaxačním místem, kde si můžete vychutnat nápoje před večeří nebo koktejly pozdě v noci.

Najdete zde fitness centrum, plážové sporty, wellness, dětský klub, 4 tenisové kurty, konferenční místnost pro 700 osob. V celém rezortu je zdarma dostupné Wi-Fi. 

Lze zajistit prohlídky nedalekých historických památek, výjezdy do pouště (pouštní safari) a výlety lodí.

AL HUSN ****** 

"HRAD" je určen těm nejnáročnějším

Tento luxusní hotel nabízí 180 pokojů plně vybavených pokojů (48m2 s balkomen či terasou, wifi zdarma), vlastní privátní pláž a omezení pro hosty od 18 let.

Al BANDAR*****+

„MĚSTO" je svým konceptem určen "klasickým" milovníkům letní dovolené v max. komfortu. Hotel nabízí 198 pokojů typu deluxe (cca 38m2) s balkónem nebo s terasou.

Al WAHA***** 

„OÁZA" je ztělesněním rodinné oázy v tom pravém slova smyslu. Nabízí 262 pokojů, ideální pro rodiny s dětmi, všechny pokoje s výhledem na moře a bazén, snadná variabilita – propojené pokoje. Bazény s línou řekou (500 m), dětské hřiště i přírodní pláž dává všem generacím to pravé vyžití.

 

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím