Rixos Bab Al Bahr, Ras Al Khaimah

*****

SAE - Ras Al Khaimah

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel Rixos Bab Al Bahr je prémiovým rodinným resortem s výjimečnou polohou na krásném místě. 

Informace o hotelu

Právě tady, ve Spojených arabských emirátech, najdete veškerý luxus náležící k pětihvězdičkovému hotelu: stylové pokoje, prvotřídní restaurace, nádherné výhledy a nadstandardní služby konceptu Ultra All-inclusive. K hotelu patří přes 300 metrů dlouhá krásná pláž. Hotel navíc disponuje dětským klubem i klubovnou pro starší děti.

Umístění

Hotel se nachází na luxusní pískové pláži na ostrově Marjan Island v Ras Al Khaimah. Od centra města Ras Al Khaimah je vzdálený 25 kilometrů, od Dubaje 80 kilometrů a od letiště 70 kilometrů.

Ubytování

Působivý design hotelových budov, které jsou vystavěné ve tvaru pyramid, garantují téměř každému ze 650 pokojů a apartmánů výhled na průzračné vody Perského zálivu. Exteriéry hotelu jsou promyšlené do posledního detailu a slouží k perfektnímu odpočinku, sportovnímu vyžití a zábavě. Nádvoří sestává z vyhřívaných bazénů, vodních cest, odpočinkových oáz a zelených zón, které poskytují příjemný stín.

Inspirace

Není nic, co by se vám v tomto luxusním rodinném resortu nemohlo splnit. Vybírejte z dlouhého seznamu míčových sportů, vodních a podvodních aktivit, adrenalinových sportů. Naplňte čas své dovolené zážitky, které se budou stěží překonávat. Přes den nabízí prosluněné prostranství hotelu spoustu příležitostí k organizované zábavě a hrám, po setmění hýří barvami a slouží k hudebním, akrobatickým a tanečním vystoupením světové úrovně. Hotelová pláž s bílým pískem je zařízena vším, co potřebujete ke svému pohodlí – pohodlná lehátka, slunečníky, luxusní privátní kóje pro rodiny, přátele či páry. V horkých měsících se denní aktivity přesouvají do interiéru hotelu a k zábavě patří jazzové večery, karaoke show a živá hudba. Okolí hotelu přeje krásným procházkám, nedaleko je obchodní centrum Al Hamra, golfové hřiště či Ice Land Water Park. Mimochodem, luxusně zařízené spa centrum má dvě části – pro ženy a pro muže.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na luxusní pískové pláži na ostrově Marjan Island v Ras Al Khaimah. Od centra města Ras Al Khaimah je vzdálený 25 kilometrů, od Dubaje 80 kilometrů a od letiště 70 kilometrů.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím