Round Hill Hotel & Villas

******

Montego Bay

Líbí se vám? Napište nám!
Patří mezi nejhezčí boutigue resorty v Karibiku. Hotel je ideálním místem pro svatební obřad či svatební cestu.

Informace o hotelu

Umístění

Překrásný resort, který byl postaven již v roce 1953, leží západně od Montego Bay pouchých 20 minut od letiště. Resort je po kompletní rekonstrukci.

Ubytování

Resort nabízí ubytování ve 27mi soukromých vilách nebo 36ti přímořských pokojích s výhledem na moře. Vily mají od dvou do šesti ložnic, samostatný vchod, koupelnu,terasu, soukromého buttlera, který za příplatek připraví snídani na terase. 24 vil má svůj vlastní bazén. Pokoje v prvním patře mají velká okna a v přízemí mají terasy nebo balkon. Pokoje jsou dle návrhu Ralph Laurena a evokují tropickou atmosféru. Kamenná bílá podlaha je kombinována s nábytkem z mahoganu. Stravovat se hosté mohou v několika restauracích -Grill restaurace, Seaside restaurace, hlavní restaurace, koktejlový bar, soukromé večeře na terase u vily. Hotel pořádá tematické večery. Hosté si mohou vybrat z několika variant pobytu. Beze stravy, se snídaní, polopenzí, plnou penzí či all inclusive.Hotel nabízí Wi-Fi v celém zařízení, vodní sporty ( šnorchlování, vodní lyže, kajaky, šlapadla, windsurfing), PADI potápěčské centrum, rybolov, jachty k pronájmu, tenis,wellness, lázeňské procedury, fitness, kurzy jógy, golf - může být zajištěn na několika hřištích ( nejblíž je Tryall Club- zdarma doprava), dětský klub Pineapple ( mnoho aktivit včetně Xbox).

Inspirace

Ráj který splývá s dechberoucí pláží a lákavým oceánem oplývá bohatstvím, které uspokojí každého, kdo sní o dokonalé dovolené. Luxusní SPA a profesionálně zařízené fitness s bazénem jsou umístěné v nádherné budově z 18. století. Působí klidnou a inspirující atmosférou v bezprostředním kontaktu s přírodou. V průběhu relaxace nebo cvičení tak můžete všemi smysly vnímat její energii a čerpat z ní sílu a radost ze života. Zdejší SPA centrum ocenil Condé Nast Traveller UK jako jedno z nejlepších v karibské oblasti. Není divu, každý kousek, každé zátiší tohoto prostoru jsou do detailu promyšlené a projektované tak, aby poskytovaly plnohodnotný relaxační zážitek i harmonizaci těla a duše. Resort Round Hill je krásným místem pro začátek nové životní etapy. Svatební obřad i jeho oslava se zde konají v nádherných kulisách přírody, vůní, tlumených světel a romantických zákoutí. To vše za úslužné a vstřícné podpory veškerého personálu, který se, stejně jako vy, koncentruje na jediný cíl – aby váš svatební obřad na Jamajce byl nejkrásnějším zážitkem vašeho života. Toužíte po výjimečném gurmánském zážitku? O vaše mlsné jazýčky se postarají šéfkuchařská esa, fantastický zážitek umocní nádherné interiéry a špičkový servis.

Umístění hotelu

Překrásný resort, který byl postaven již v roce 1953, leží západně od Montego Bay pouchých 20 minut od letiště. Resort je po kompletní rekonstrukci.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím