Sanctuary Cap Cana

*****

Dominikánská republika

Líbí se vám? Napište nám!
Luxusní, pětihvězdičkový all inclusive resort pro dospělé, Sanctuary Cap Cana, je oázou plnou zábavy i odpočinku. Resort je vhodný pro všechny typy turistů, s nejrůznějšími zájmy a představami o dokonalé dovolené. Všechny se v tomto resortu dají uskutečnit.

Informace o hotelu

Umístění

Jen 15 minut trvá cesta z mezinárodního letiště v Punta Cana. Resort se nachází v oblasti Cap Cana, v obrovské, soukromé oáze uprostřed Punta Cana.

Ubytování

Sanctuary Cap Cana, to je především 184 velmi prostorných, pečlivě zařízených apartmánů rozdělených do 13 kategorií, ve třech různých architektonických stylech - Spanish Colonial, Caribbean Villas a The Castle Suites. Všechny možnosti ubytování jsou umístěny v nedotčeném prostředí a v blízkosti bílé pískové pláže.

Inspirace

Pět restaurací, šest barů, 24 hodinový pokojový servis, fitness centrum, pět bazénů, z toho jeden se slanou vodou, soukromá pláž, denní aktivity i noční zábava, koktejlové večírky, živá hudba i hra na klavír, stolní tenis, lekce tancování, lekce vaření a španělštiny, tenis, beach fotbal, bingo. Nákupy ve Fishing Lodge. Všeho je a všeho je dostatek! Až 500 hostů pojmou velkorysé kongresové prostory s plně vybaveným business centrem a výborným cateringem. Svatebčany vítá a hýčká romantické prostředí resortu, k obradu může sloužit kamenná kaplička i krásná pláž. Svatební servis je komplexní a nadstandardní. Punta Espada Golf Club je považovaný za jeden z nejlepších v Karibiku, místní přístav za jeden z nejfotogeničtějších a rybaření? Úžasné! Sanctuary Spa nabízí celou kolekci terapeutických, zkrášlovacích i ozdravných procedur včetně hydroterapie.

 

Umístění hotelu

Jen 15 minut trvá cesta z mezinárodního letiště v Punta Cana. Resort se nachází v oblasti Cap Cana, v obrovské, soukromé oáze uprostřed Punta Cana.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím