Sandy Haven Resort

****

Jamajka

Líbí se vám? Napište nám!
Čtyřhvězdičkový butikový hotel Sandy Haven Resort patří k prémiovým hotelům na pobřeží Negril.

Informace o hotelu

Každý kousek tohoto butikového hotelu se vám bude líbit. Vězte, že vás v něm čeká dovolená snů! Nádherné moře, předlouhá pláž přímo před hotelem a úžasné výhledy všemi směry volají vaše jméno. Uslyšíte a přiletíte? Váš cíl se jmenuje Sandy Haven Resort!

Umístění

Hotel nabízí soukromý nebo sdílený shuttle z letiště Sangsters International Airport. Nachází se v Negrilu, Westmoreland, Jamajka, jen šest minut chůze od pláže.

Ubytování

Dokonalé služby hotelového personálu, pěstěné, luxusní pokoje. To všechno je jen začátek. Vítejte a užijte si vysoký standard ubytování ve čtyřech kategoriích pokojů pro dvě až tri osoby. Moderné barevné kombinace, pohodlný mahagonový nábytek, prostorné balkóny a terasy, které nabízejí příjemné posezení v doprovodu svěžího tropického vánku od moře. To vše podporuje pohodovou ostrovní atmosféru a garantuje pocit nebývalého komfortu.

Inspirace

Interiéry i exteriéry hotelu zvou k rozjímání v klidném prostředí času ploužícího se příjemným tempem k dalším zážitkům. Stylová restaurace, vynikající spa, bazén, vířivka, fitnesscentrum. Ale také konferenční služby dělají z této adresy lákavou destinaci jak pro páry a rodiny, či skupiny přátel, tak pro obchodní příležitosti či svatební obřady. Prožijte den nabitý zážitky nebo absolutní odpočinek v kulisách hotelu. Vychutnejte si exotický západ sluníčka z výšky koňského hřbetu, prozkoumejte zázraky podmořského života, objevujte romantická zákoutí nádherné pláže.

Umístění hotelu

Hotel nabízí soukromý nebo sdílený shuttle z letiště Sangsters International Airport. Nachází se v Negrilu, Westmoreland, Jamajka, jen šest minut chůze od pláže.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím