Sea Breeze Beach House

Barbados

Líbí se vám? Napište nám!
Sea Breeze Beach House je nový, prémiový all inclusive resort na Barbadosu. Ze tří stran je hýčkaný zelenými zahradami plnými kokosových palem a ze čtvrté jemným vánkem od Karibského moře. Ráj v ceně!

Informace o hotelu

Nový Ocean Hotels' Sea Breeze Beach House je reinkarnací starého Sea Breeze, old school barbadoské pohostinnosti. Vzniklo tak jedinečné místo s klidnou, klasickou duší a zároveň šik, mladistvou energií, která pozvedne vaši mysl a pomůže odpočinout tělu. Butikový hotel slouží svým hostům třemi bazény přímo u pláže a na krok z apartmánů, šesti restauracemi a třemi plážovými bary. 122 pokojů, přesto útulný a komorní resort na pláži Maxwell Beach.

Umístění

Resort se nachází na jižním pobřeží Barbadosu, přímo na dlouhé, čisté pláži Maxwell Beach, pár kilometrů od hlavního města Bridgetown.

Ubytování

Osm druhů pokojů a apartmánů s balkonem nebo terasou je k výběru v tomto příjemném hotelu, který má všechny náležitosti luxusního resortu a přesto působí velmi rodinným a přívětivým dojmem. Zařízení pokojů je nevtíravě elegantní, v tlumených šedých barvách, ozvláštněné doplňky a detaily zářivé tyrkysové. Díky široké variabilitě pokojů se zde kromě párů pohodlně ubytují i rodiny nebo skupiny přátel.

Inspirace

Nákupy, restaurace, večerní zábavu i noční život v tanečních klubech si můžete vychutnávat v nedaleké oblasti Oistins nebo St. Lawrence Gap, zkráceně „The Gap". The Gap je zhruba dvoukilometrový řetízek restaurací, barů, obchodů, klubů, hotelů a kaváren vystavěných podél písečné pláže. Na východní straně „The Gap" je přírodní hřiště sloužící pro fotbal a kriket. Z vodních sportů jsou v místě k dispozici kajaky, šnorchlování, potápění, surfování nebo plachtění.

Umístění hotelu

Resort se nachází na jižním pobřeží Barbadosu, přímo na dlouhé, čisté pláži Maxwell Beach, pár kilometrů od hlavního města Bridgetown.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím