Sunrise Attitude

****

Mauritius

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel Sunrise Attitude je součástí řetězce Attitude a je vyhrazen pouze pro dospělé hosty. Kilometry a kilometry jemného písku, čistá tyrkysová voda a působivý západ slunce. Vítejte!

Informace o hotelu

Východní pobřeží ostrova Mauricius je klidné, méně osídlené než západní strana. Typické jsou dlouhé, téměř liduprázdné pláže s jemným pískem. Z jedné strany resortu jsou pole a z druhé, za nenápadnou pobřežní cestou, jedna z nejhezčích pláží ostrova: Belle Mare Beach. 

Umístění

Deset minut chůze od hotelu je malá vesnička s několika málo obchody, jednou týdně se organizují vyhlášené trhy ve městě Flacq, vzdáleného asi 7 kilometrů, golfový klub Belle Mare Plage je vzdálený pouhých 5 minut jízdy a město Bel Air 12 kilometrů.

Ubytování

Ubytování je možné v pokojích nebo prostorných a velkorysých vilách. 61 pokojů pro páry má balkony nebo terasy, 56 pokojů z další kategorie nabídky má částečný výhled na oceán, další pokoje mají přímý výstup z terasy do bazénu a osm vil pro dva patří mezi prémiové ubytování v absolutním soukromí a s privátním bazénem k tomu. Ubytování je v harmonii s okolní přírodou a ve stínu vzrostlé zeleně. Materiálům vévodí kámen, dřevo a keramika, barvám terakotová, hořčicová a zelená. Barvy země jsou ozvláštněny modrou, čili barvou vody a nebe. Nábytek a dekorace jsou zpravidla lokálního původu – práce i materiály. Hotel je lahůdkou pro hosty s vytříbeným vkusem. Kamkoliv se podíváte, obdivujte stylová zátiší barev, materiálů a nálad. Potěšení smyslů je na prvním místě, oceán a květy voní, výhledy těší a ticho uklidňuje. Interiéry jsou inspirující a svěží, na prvním místě je pohodlí. Hotel drží koncept „bez televizí", na což se rychle zvyká a rozhodně to přispívá k absolutní pohodě.

Inspirace

Odpočinek a nicnedělání či aktivita a nové zážitky – ať je důvod vaší návštěvy jakýkoliv a vaše představy o dokonalé dovolené jakkoliv náročné, tento hotel vám je všechny splní. Začněte den péčí o svoji mysl i tělo procházkou po pláži či lekcí jógy. Zacvičte si ve fitness centru, odpočiňte ve spa centru, občerstvěte v originálním čajovém baru. Vyjeďte si na projížďku na kole nebo na výlet katamaranem. Odpočívejte na pláži nebo u jednoho ze tří hotelových bazénů. Dejte si chutnou večeři pod hvězdami a staňte se alespoň na chvíli součástí ostrova Mauricius a jeho životního stylu. V hotelu Sunrise Attitude  se jí zdravě a v kouzelné atmosféře, která vám dovoluje vychutnat si každý okamžik a každé sousto. Těšit se můžete na několik restaurací a barů. Gurmánsky, elegantně, romanticky, nenuceně, s nohama v písku nebo s hlavou v oblacích, jak se dnes plánujete najíst? V tomto hotelu vás čeká rozmanitá kulinářská scéna. Hlavní roli hraje hotelová restaurace The Market s nabídkou mezinárodní kuchyně má atmosféru živého mauricijského trhu, který samozřejmě myslí i na vegany! Restaurace Social House vedle bazénu je přes den plážovým barem a večer restaurací – je hned u pláže, takže vítá hosty bosé, s nohama od písku nebo po koupání. V nabídce má saláty, suši, tortilly a dezerty všeho druhu. Další restaurací je Kot Nou s originálním jídelním lístkem plným překvapení. Nezapomeňte na pouliční stánek Taba J s lokálním občerstvením. A co  ty tři bary tady? Přes den nebo v noci, bary jsou skvělým mraveništěm jako stvořeným pro potkávání nových lidí. Nebo rozjímání ve dvojici, jak je libo. Stačí si objednat koktejl a usadit se do houpačky, která je zavěšená ze stropu.

Umístění hotelu

Deset minut chůze od hotelu je malá vesnička s několika málo obchody, jednou týdně se organizují vyhlášené trhy ve městě Flacq, vzdáleného asi 7 kilometrů, golfový klub Belle Mare Plage je vzdálený pouhých 5 minut jízdy a město Bel Air 12 kilometrů.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím