Svatý Vincent a Grenadiny

Dovolená na Svatém Vincentovi a Grenadiny

Líbí se vám? Napište nám!
Navštivte s námi ostrov v srdci Karibského moře, který Vás uchvátí nedotčenou přírodou, krásnými přírodními scenériemi i tyrkysovými plážemi!

Základní informace

Vítejte na ostrově!

Svatý Vincenc a Grenadiny, ostrovní stát v Karibiku v souostroví Malé Antily, patří mezi Návětrné ostrovy, které leží při severním pobřeží Jižní Ameriky. Grenadiny se skládají z 32 menších korálových ostrůvků, z nichž je jen polovina osídlena. Většími ostrůvky jsou Bequia, Canouan, Mustique, Union Island. Podnebí je horké a vlhké.

Kdy cestovat na ostrov Svatý Vincent a Grenadiny?

Denní teploty prosinec – duben jsou mezi 20 - 31°C, noci jsou 15 - 20°C, zbytek roku je zhruba o 2 stupně tepleji s vyšší vlhkostí a větší pravděpodobností srážek. Srpen a září jsou nejlepší měsíce pro cestování, ale je také nejvyšší sezona.

Vstupní formality

Občané ČR potřebují pro vstup na Sv. Vincent a Grenadiny vízum. Vízum lze získat až po příletu do země. Imigrační úředník udělí vízum podle požadované doby pobytu. Poplatek za vystavení příslušného víza musí hradit také osoby mladší 15-ti let. Návštěvníci potřebují platný cestovní pas, zpáteční letenku či lodní lístek, doklad o zajištění ubytování popř. prokázání se dostatečnými prostředky pro pobyt. Imigrační úředník udělí vízum podle požadované doby pobytu. 

Oblíbené hotely

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím