SwaSwara, Indie

*****

Gokarna

Líbí se vám? Napište nám!
Staňte se svědkem vlastní transformace v hotelu SwaSwara. Učitelé jógy a umění, Vám pomohou odhalit svůj vlastní potenciál během jednoduchých her s barvami, hlínou, keramikou, skořápkami kokosových ořechů a listů. Zaměstnání mysli tímto hravým způsobem pomůže znovuobjevit dětskou radost, zapomenutout shon a ruch běžného života.

Informace o hotelu

Ájurvéda, jóga i meditace

SwaSwara je doslova ozvěnou vnitřního hlasu. Swa v překladu "vlastní já" a  Swara "zvuk". Celý resort je vytvořený v barvách země, v harmonii s krajinou, která ji vytváří. Oslavuje jednoduchost a čistotu, vzdává úctu lokálnímu étosu a dědictví. SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru.

Resort se nachází na jihozápadním pobřeží Indie, ve státě Karnakata, v oblasti známé jako "Konkan", v blízkosti mýtického místa Gokarna, 170km od letiště v Goe.

Vybavení hotelu

Rezort je citlivě zasazen mezi vlnícími se horami, oblkopen palmovými háji s výhledem na mýtickou pláž. Nabízí celkem 24 zahradních „otevřených" vzdušných vilek, bazén, meditační dům, patro určené pro cvičení jogy nabízející úchvatný pohled na okolní krajinu a oceán a samozřejmě Ajurvédické centrum s profesionálním týmem vedeným lékařem.

Zdravá vegetariánská a ajurvédická strava je doplněna čerstvými plody moře a výběrem vynikajících indických vín. Denně je možnost navštívit interaktivní kurzy zdravého vaření s šéfkuchařem.

Programy:

SWA – Relaxace a regenerace duše i těla, tak abyste znovu odpověděli svému vnitřnímu hlasu „Swara". Kombinace jógy, ájurvédy s uměním a hudbou, v doprovodu organické diety. Délka pobytu  7, 10, 14 a 21 nocí.

PRANA – Ájurvédický program užívající tento způsob života jako prostředek k odpočinku a relaxaci, ale také k léčení některých specifických chorob jako je artritida, bolesti zad, cirkulace krve či problémy s dýcháním. Vede k vyrovnání tří základních temperamentů v těle. Flexibilní program a aktivity je možné spojit s přísnou či mírnou dietou, dle vašich požadavků. Délka pobytu 14 a více nocí.

SWASTHA – detoxikační a očistný program, který spojuje přírodnÍ léčení s ajurvédou, odbourává stres, pomáhá při ztrátě nadbytečných kilogramů a působí jako tzv. „anti – ageing" neboli „omlazující" program. Během prvního týdne se naučíte procesy očisty těla a duše (prostřednictvím jogy a meditace). Přísná dieta je ve znamení jednoho hlavního vegetariánského jídla denně, doplněná o zeleninové džusy, čerstvé ovoce a bylinné čaje - to vše slouží k vyplavení toxinů z těla.  Druhý týden začnou pravidelná ayurvédická léčení (na základě vstupní diagnozy), jídelníček je upraven na pravidelné dávky několikrát denně. Délka pobytu 14 a více nocí.

SHANTI – Program zaměřený na jógu, program zde není jen o koordinaci těla, jde o skutečnou zkušenost "spojení samých se sebou". Program určen pro ty, kteří jógu aktivně aplikují nejméně jeden rok. V tomto programu je zahrnuto jen několik ajuverdických procedur na uvolnění těla. V případě zájmu o více těchto procedur a terapií lze samozřejmě do programu zahrnout (po předešlé konzultaci). Délka pobytu 10 nocí

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím